інформаційний сайт селища та району

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337
Головна » Архів новин
У Миколаївській області склалась вкрай складна ситуація з загибеллю людей на воді. З початку року на водних об’єктах Миколаївщини загинуло 21 чоловік, в зрівнянні з аналогічним період 2012 року показник загибелі людей на водних об’єктах збільшився на 6 відсотків. Також в поточному році не обійшлося без прикрощів і в нашому районі, так на водному об’єкті який розташований на території Костянтинівської селищної ради загинула одна людина. Ці випадки сталися з причин грубого порушення вимог „Правил охорони життя людей на водних об`єктах України”. Варто зазначити, що більшість людей гине через купання в необладнаних водоймах, в аварійних ситуаціях на човнах та інших плавзасобах, під час переправ.

В жаркий літній день дістаєш велике задоволення від купання в прохолодній воді річки чи іншого водоймища.

А тому, відпочиваючи, треба дотримуватися заходів безпе ... Читати далі »
Просмотров: 841 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 31.05.2013 | Комментарии (0)

У сьогоднішньому стрімкому життєвому вирі все більшої популярності набуває екологічний туризм, який запрошує нас у захоплюючу мандрівку стежками непізнаного світу рідної природи, дарує цікаві зустрічі з минулим, але необхідно пам'ятати, що в основному лісові пожежі і загорання на торф'яниках виникають в основному через недбалість людей під час відпочинку, необережне поводження з вогнем при проведенні господарчих робіт, а також неконтрольоване випалювання сухої трави.
З метою запобігання виникненню загорань у лісових масивах Головне управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з лісовими господарствами проводить відповідну агітаційно-роз’яснювальну роботу з населенням через засоби масової інформації. Це необхідно для формування у широких верствах населення думки про бережливе ставлення до лісів та недопущення порушень правил пожежної безпеки.
В даний ... Читати далі »
Просмотров: 856 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 22.05.2013 | Комментарии (0)

Ратифікована Верховною Радою України у 2006 р. Конвенція ООН проти корупції з-поміж інших ключових засад здійснення державами-учасницями політики у сфері запобігання та протидії корупції визначає забезпечення доступу громадськості до процесів протидії корупції.
За ст. 13 цієї Конвенції кожна держава-учасниця повинна вживати належних заходів для сприяння активній участі громадянського суспільства у запобіганні корупції й боротьбі з нею, та для поглиблення розуміння суспільством факту існування, причин і небезпек корупції:
- залучення населення до процесів прийняття рішень та посилення прозорості їх прийняття;
- забезпечення ефективного доступу населення до інформації та проведення заходів щодо інформування населення;
- повага, заохочення та захист свободи пошуку, отримання, опублікування та поширення інформації про корупцію. Можуть установлюватися ... Читати далі »
Просмотров: 873 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 22.05.2013 | Комментарии (0)

З початку 2013 року в житловому секторі Миколаївської області виникло 572 пожежі або 80% від загальної кількості, що на 15,7% менше, ніж у минулому році.
Ситуація яка склалась із загибеллю людей на пожежах в області протягом 2013 року характеризується, критична. За статистичними даними в області з початку року зареєстровано – 67 випадків загибелі людей.
З початку 2012 року в Арбузинському районі виникло 8 пожеж, на яких загинула 1 особа.
Необережне поводження з вогнем дуже часто призводить до виникнення пожеж, тому що в цих випадках завжди є всі передумови для виникнення та розвитку горіння: горючі речовини та матеріали, окислювач (кисень повітря) та джерело запалювання (полум'яне чи безполум’яне горіння речовин та матеріалів). Тому ненавмисні дії, які можна назвати необережністю з вогнем, приводять виникнення джерела запалювання, яке впливає на горючі м ... Читати далі »
Просмотров: 1244 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 22.05.2013 | Комментарии (0)

Шановні відвідувачі нашого сайту!
На одній з його сторінок на Ваших очах відбувається знаменна подія - одна з серій гуморесок нашого земляка Василя Юдова зустрічає свого 5-ти тисячного читача. Це найкращий матеріал на сайті, проте - не єдиний.
Ми вітаємо Автора, зичимо йому довгих літ плідної і творчої праці - письменника, поета-гумориста, художника, але й чекаємо бодай кількох сторінок чи розділів його нової, так гарно анонсованої роботи.
З повагою, автор і модератор, Влад Горний.
15.05.2013 р.

P.S. Цікава новина: на нашому сайті оселився "дух протиріччя" - вже третій день намагаюсь повідомити відвідувачів, що ось-ось ми будемо мати власних ювілярів - автора гуморесок Василя Юдова та його 5-ти тисячного поціновувача, але коментарі не відправляються ні за які умовляння. Мабуть присутній "дух" жадібний і заздрісний, як і В. Юдов, від якого теж немає ні привіту, ні "отвіту".
Влад Горний. < ... Читати далі »
Просмотров: 898 | Добавил: Vlad_Gornyj | Дата: 15.05.2013 | Комментарии (0)26 квітня 1986 року, через 90 літ після того, як видатний француз, нобелівський лауреат Антуан Анрі Бекерель відкрив радіоактивність урану, в Україні на Чорнобильській атомній електростанції імені Леніна сталася катастрофа планетарного масштабу. Ця чорна дата, що позначає одну з найтяжчих трагедій в історії українського народу, провела у людській свідомості болісну межу, яка розділяє наше буття на до – і післячорнобильське. Ще сьогодні ми не можемо сповна оцінити чи бодай осмислити наслідки фатального вибуху. Знаємо тільки: це – назавжди.
Кажемо, що від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали 3 мільйона чоловік, серед них понад 1 мільйон дітей, і водночас розуміємо, що трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве дерево всього українського народу.
Й на теперішній час держава зазнає величезних, непосильних для неї економічних втрат, пов’ ... Читати далі »
Просмотров: 850 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 21.04.2013 | Комментарии (0)


З настанням теплих сонячних днів люди тягнуться до води. Відпочиваючи, необхідно дотримуватись заходів безпеки, не бешкетувати біля водоймищ.
На сьогоднішній час в Україні склалась вкрай складна ситуація з травмуванням та загибеллю людей на воді. Через порушення правил поведінки на водних об’єктах за перший квартал поточного року у Державі загинуло 110 осіб.
Загалом з початку року на Миколаївщині загинуло 8 осіб. Ці випадки сталися з причин грубого порушення вимог „Правил охорони життя людей на водних об`єктах України”. Слід зазначити, що велика кількість людей гине або одержує травми в наслідок власної без турботливості.
Основною причиною такої загрозливої ситуації, як свідчить статистика, є незнання чи нехтування батьками та дітьми елементарними правилами безпеки.
Шановні батьки! Звертаємося до Вас з проханням: не залишайте дітей б ... Читати далі »
Просмотров: 944 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 21.04.2013 | Комментарии (0)

У сьогоднішньому стрімкому життєвому вирі все більшої популярності набуває екологічний туризм, який запрошує нас у захоплюючу мандрівку стежками непізнаного світу рідної природи, дарує цікаві зустрічі з минулим, але необхідно пам'ятати, що в основному лісові пожежі і загорання на торф'яниках виникають в основному через недбалість людей під час відпочинку, необережне поводження з вогнем при проведенні господарчих робіт, а також неконтрольоване випалювання сухої трави.
З метою запобігання виникненню загорань у лісових масивах Головне управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з лісовими господарствами проводить відповідну агітаційно-роз’яснювальну роботу з населенням через засоби масової інформації. Це необхідно для формування у широких верствах населення думки про бережливе ставлення до лісів та недопущення порушень правил пожежної безпеки.
В даний ... Читати далі »
Просмотров: 846 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 21.04.2013 | Комментарии (0)

З’ясування причин та умов, які детермінують корупційні правопорушення, є необхідною умовою ефективної профілактики цих діянь, а також дозволяє зрозуміти обумовленість такого антисоціального явища, як корупція і, відповідно, визначати її поширеність та характер. Розгляд даного питання є важливим ще й з огляду на те, що корупція є явищем, яке саморозвивається і самодетермінується в межах загальної системи - суспільства в цілому, а також детермінує цілу низку інших негативних соціальних явищ.
Корупційні правопорушення, як й інші види посягань, обумовлює ціла система причин та умов. Причини та умови корупції можна поділити на політичні, економічні, правові, організаційно-управлінські і соціально-психологічні криміногенні фактори.
Доречно буде зазначити, що майже кожний п'ятий громадянин України основною причиною корупції вважає моральний занепад суспільства, який п ... Читати далі »
Просмотров: 786 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 21.04.2013 | Комментарии (0)

Міністерство надзвичайних ситуацій України та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей.
Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.
За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека! Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, д ... Читати далі »
Просмотров: 733 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 21.04.2013 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 »

Форма входу

Календар новин

«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0