інформаційний сайт селища та району

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337
Головна » Архів новин
Можливо, це і добре, що на сайті Arbuzinka.at.ua більше літературних доробків, ніж брудної політики. У розділі "Каталог файлів" з'явилась нова, вже третя, книжечка Надії Ткаченко.
Бажаючі отримати насолоду від читання поезії, чи критики її автора, запрошуються до спілкування.
Просмотров: 1002 | Добавил: Vlad_Gornyj | Дата: 08.10.2016 | Комментарии (0)

Шановні читачі і гості http://arbuzinka.at.ua/!
Маю повідомити Вам, що рекомендовані мною сайти: Lalak.org.ua, bohuxyn.com.ua разом з трьома "дочірніми" сайтами, а, головне, сайт lab.bohuxyn.com.ua з матеріалами віртуальної науково-дослідної лабораторії "Мир_2013", почивають "у Бозі" з банальних причин безгрошів'я їх "господарів". Матеріали, звичайно, офіційно не збереглись, але існують по компам користувачів. Винуватці є, їх імена відомі, але, хай їм Бог прощає.
Всі матеріали від Влада Горного будуть відновлені на новому сайті від надійного партнера, яким є UCOZ.
З повагою, Влад Горний.
24.07.2015 р.
P.S. А ось і посилання на мій новий сайт: http://fizika-efira.ucoz.net/.
Через деякий час його сторінки будуть заповнені світоглядною інформацією, яку можна буде, при бажанні, критикувати або підтримувати, але на роздуми вона претендуватиме, це однозначно.
Чекатиму на відвіду ... Читати далі »
Просмотров: 904 | Добавил: Vlad_Gornyj | Дата: 24.07.2015

Престижные швейцарские вузы приглашают украинских студентов
Все больше украинских студентов и их родителей выбирают престижное швейцарское образование как оптимальную инвестицию, поскольку вместе с поступлением они автоматически получают путевку в профессиональную жизнь с лучшими возможностями трудоустройства. Уже во время учебы студенты проходят оплачиваемые стажировки и получают все шансы найти работу.

Это весомое преимущество западного образования и, в частности, швейцарского. Одним из ярких его примеров являются высшие школы Swiss Education Group по подготовке профессионалов одной из самых динамично развивающихся отраслей мировой экономики - международного гостеприимства. "Современная молодежь делает ставки на перспективные направления с гарантией быстрого трудоустройства, а сфера HoReCa для этого самая благодатная почва. Она развивается стремительно, охватывает сотни узких специализаций, и если начать подготовку сейчас, то учиться гостиничному делу в Швейцарии ... Читати далі »
Просмотров: 1389 | Добавил: pashinov | Дата: 28.10.2014 | Комментарии (0)

Пошив вышиванок, вышивка икон, рушников. Ручная работа. Не дорого.
(067)8858047
Просмотров: 1332 | Добавил: Lilkiriana | Дата: 13.10.2014 | Комментарии (1)

Уважаемые любители поэзии!
В разделе "Файлы" добавлены pdf-версии двух первых книг нашей землячки Надежды Ткаченко - поэтические сборники "З любов'ю до Вас" и "На крыльях любви".
Качество книг - отличное, нашедшим опечатки - особый Приз от Автора.
Приятного чтения.
Влад Горный, модератор.
21.02.2014 г.
Просмотров: 1680 | Добавил: Vlad_Gornyj | Дата: 21.02.2014 | Комментарии (0)

Уважаемые путешественники по Интернету!
Возможно то, что Вы ищете, уже находится на сайте http://lab.bohuxyn.com.ua/, хостинг которого любезно предоставлен Владу Горному Вэб-мастером ИТ Клуба "Бохузин".
Если Вам нужно разместить в Интернете свое творчество, результаты интеллектуального труда или историко-краеведческих изысканий, обращайтесь на сайт Историко-Туристического клуба "Бохузин" и Вам улыбнется удача. Под хорошую идею Вы получите собственный "дочерний" сайт на http://bohuxyn.com.ua/.
Дерзайте во славу родного края!
С уважением, Влад Горный.
03.08.2013 г.
Просмотров: 1897 | Добавил: Vlad_Gornyj | Дата: 03.08.2013 | Комментарии (0)

http://bohuxyn.com.ua - саме за такою адресою Ви знайдете у Всесвітній мережі оригінальний авторський проект про красоти Гранітно-Степового Побужжя у виконанні закоханих у цю красу жителів Арбузинщини.
Сайт ще дуже "молодий", але подає великі надії.
З повагою, Влад Горний.
22.06.2013 р.

P.S. Помилку в адресі виправлено, вперед - на новий сайт!

На новому сайті Ви знайдете нові фотографії, відеоматеріали, наукові статті, описи туристських маршрутів по НПП "Бузький Гард" і багато іншої цікавої та корисної інформації про Арбузинський край та його історію.
Просмотров: 1167 | Добавил: Vlad_Gornyj | Дата: 22.06.2013 | Комментарии (0)

Міністерство надзвичайних ситуацій України та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека! Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички к ... Читати далі »
Просмотров: 834 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 20.06.2013 | Комментарии (0)

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин.

Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:

- Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.

- Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.

- Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.

- Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі ... Читати далі »
Просмотров: 772 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 20.06.2013 | Комментарии (0)

Останнім часом особливо гостро постає питання забезпечення надійного протипожежного захисту агропромислового комплексу. З метою своєчасної підготовки до охорони хліба та кормів врожаю, 29.04.2013 року рішенням комісії ТЕБ та НС Арбузинської РДА від 24.04.09. затверджено "Заходи по забезпеченню охорони врожаю та кормів від пожеж".

Дощова погода минає, настають жаркі дні. Але питання по збереженню врожаю стає ще гострішим. Тож завершуються ремонти, технологічні налагодження та регулювання "Нив" та "Донів", тракторів, комбайнів іноземного виробництва, несправність яких є головною причиною пожеж, що виникають на ланах, а вже за цим необережне поводження з вогнем та підпали. Отже всі учасники жнив - механізатори, водії, скиртувальники, працівники токів хлібоприймальних підприємств, фермери, одноосібники, орендарі повинні вивчити правила пожежної безпеки (пожежно-техн ... Читати далі »
Просмотров: 817 | Добавил: V_Kutovoj | Дата: 20.06.2013 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »

Форма входу

Календар новин

«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0