Правила сайта

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

ЗМІНИ НА САЙТІ:


нові фотоматеріали:

додано defaultNick 
(02.04.2010)
додано Сява 
(07.01.2010)
додано OksanaK 
(07.09.2009)

нові статті

Статтю додав 18.05.2019 користувач men4ukcomua
Гуморески про кумів Павла Глазового (0)
Статтю додав 12.06.2018 користувач Vlad_Gornyj
Вітання з ювілеєм, яке не має меж... (0)

нові коментарі

користувачем Vlad_Gornyj
користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Цікаве підтвердження наших висновків у травні-червні 2019 року: у цей час 2-й та 3-й енергобл

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Днями зазнайомився з нормальною людиною - Петром Побережним, та його відеороботою з теорії та практи

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Шановні приватні дослідники!
   Я продовжую свої намагання зацікавити і привабити Вас

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Сьогодні Надія Миколаївна Ткаченко в дружньому колі святкує свій Ювілей.
На

матеріали

Коментарі: 111
Форум: 93/283
Фото: 44
Новини: 130
Файли: 36
Статті: 62
Об`яви: 128
Вітання: 10

Сьогодні
на сайті були

 

 

 

1. Загальне

 

Дані правила відносяться до всіх користувачів та гостей сайту.

 

1.1.      Реєстрація на сайті є безкоштовна. Тобто кожен користувач може зареєструватися, вказавши лише унікальну назву (login), пароль, та електронну адресу для надсилання листа про підтвердження реєстрації. Адміністрація ресурсу зобов’язується зберігати в таємниці адреси користувачів, та не передавати їх третім особам. Реєстрація є необов’язкова, а користувач який незареєстрований немає можливості добавляти новини, та переглядати матеріали, які заборонені особою яка їх розміщувала з певних причин. Все інше використовується в повній мірі.

1.2.      Сайт підтримується за допомогою групової модерації. Найвищим модератором є адміністратор 1 рівня (admin), який має повні права по редагуванню, вилученню матеріалу, тощо. Адміністратор 2 рівня – мають повні права, обмеженні лише доступом до панелі управління сайту. Адміністратори представляють адміністрацію сайту.  Модератори – мають право переміщувати, редагувати, вилучати матеріали на форумі та сайті, але не мають можливості переглянути користувачів, змінювати/добавляти категорії, та ін. що безпосередньо стосується структури сайту та розмітки. Модератором може стати любий користувач, за домовленістю з адміністрацією сайту.

 

1.3.      На сайті заборонено:

 

-           розміщувати піратський, та не ліцензований софт, кряки, кейлогери, тощо;

-           порнографічні матеріали та посилання на них;

-           розміщувати несанкціоновані скрипти;

-           порушувати тим чи іншим способом законодавство України.

 

Ці правила діють по всьому сайту незалежно від розділів та категорій (публічні/приватні).

Повідомлення, статті, розміщення файлів, об’яви, тощо модеруються адміністрацією сайта та уповноваженими модераторами.

 

1.4.      Ми просимо користувачів та гостей сайту:

 

1.   не розміщувати копії файлів з інших ресурсів, якщо можна лише вказати лінк

2.   не розміщувати лінки на графічні зображення більші об’ємом ніж 2 МБ (або попереджувати про розмір файлу)

3.   не допускати пригнічень та погроз на адресу інших учасників дискусій, сайту чи серверу (хостінгу)

4.   не зловживати нецензурними словами

5.   не допускати висловлювань, які направлені на розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі, або таких що принижують національну, расову та релігійну гідність

 

1.5.      Модератори мають право без попередження вилучати весь матеріал який не відповідає вищезазначеним правилам, або переміщувати на свій розсуд у спеціально відведені для цього розділи форуму, чи каталоги.

1.6.      Адміністрація сайту не несе відповідальності за інформацію яка розміщена в приватних об’явах про купівлю/продаж, обмін, та ін.

 

 

2. Реєстрація на сайті.

 

2.1.      Вітаються логіни які несуть в собі певний інформаційний зміст, а не просто набір незрозумілих символів та цифр, але якщо виконати це неможливо (наприклад Ви постійно використовуєте логін hj4792jj то ми не будемо заперечувати цього. Єдиною умовою є не порушення вимог загального розділу 1.4.6. Тобто Ваш логін не повинен містити частини нецензурних висловів, чи будь яким іншим чином порушувати правила

2.2.      Після реєстрації на вказану електронну адресу буде надісланий лист з проханням підтвердити реєстрації. У разі не підтвердження користувач буде вилучений з бази сайту.

2.3.      При неотриманні листа будь-ласка зв’яжіться з адміністрацією сайту для визначення та усунення проблеми.

 

3. Додавання матеріалу (фото, статті, оголошення)

 

3.1.      Зареєстрованому користувачу надається право самостійного додавання матеріалу. Матеріал не повинен суперечити загальному розділу даних правил.

3.2.      При додаванні необхідно вибрати категорію. Якщо Ваш матеріал не можна віднести ні до одної з існуючих категорій, то будь-ласка зв’яжіться з адміністратором і ми створимо відповідну категорію, в максимально стислі строки.

3.3.      Назва матеріалу повинна чітко висловлювати його суть

3.4.      Короткий опис – необхідно в загальних рисах викласти про що Ваш матеріал. Короткий опис не повинен бути занадто довгим, та дублювати загальний матеріал.

3.5.      Матеріал який розміщується повинен відповідати певним вимогам. Так текст не повинен перевищувати 60 000 символів, малюнок бути більшим ніж 2 МБ, а архів 15 МБ

3.6.      Звертаємо увагу на те що додавання зображення до статті відбувається шляхом вставляння в текст його ідентифікатора (наприклад ), інакше файли просто прикріплюються до матеріалу.

 

4. Форум

 

4.1.      Перед створення нової теми будь-ласка упевніться що подібні теми не не обговорювалися. Створюйте теми відповідної тематики, у разі якщо Ви помилилися, то зв’яжіться з модератором для переміщення теми.

4.2.      Старайтеся висловлюватися по сутності питання, щоб не розводити флейм, та не захаращувати тему.

4.3.      На форумі підтримується як російська, так і українська мова. Старайтеся надавати відповідь на тій же самій мові, на якій було задане запитання.

 

5. Новини

 

5.1.      Кожен зареєстрований користувач має право додавати новини які стосуються сайту, Арбузинки та району, чи просто цікаву інформацію, яка може бути корисною для відвідувачів.

5.2.      Новини – це короткий опис про певні події, поновлення та додавання матеріалу, тощо

5.3.      Недодавайте в новини матеріал який має великий обсяг. У разі необхідності додавання такого матеріалу додавайте його у статті сайту, а в новинах розміщуйте посилання на матеріал.

 

6. Персональні сторінки

 

6.1.      Створити персональну сторінку може кожен, за попередньою домовленістю з адміністрацією сайту. Адміністрація сайту йде назустріч громадським організаціям, партіям, установам та організаціям, які зможуть створити цікавий контент який пов'язаний з селищем та районом. Це також стосуеться й приватних осіб за умови що ви цікава, і неординарна особистість, і інформація буде цікава широкому загалу.

6.2.      Персональна сторінка  - це безпосередньо Ваш маленький ВЕБ-сайт всередині нашого. Підтримкою персональних сторіной займається адміністрація сайту, а наповнення відбувається за матеріалами власника сторінки.

 

Форма входу

Календар новин

«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Посилання

Сайти Миколаївської області

Поповнити мобільний

Найближчі свята

Праздники Украины

Реклама

На злобу дня

Статьи загрузка статей...

Статистика

 

Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Украинская Баннерная Сеть