Відділ статистики інформує...

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

ЗМІНИ НА САЙТІ:


нові фотоматеріали:

додано defaultNick 
(02.04.2010)
додано Сява 
(07.01.2010)
додано OksanaK 
(07.09.2009)

нові статті

Статтю додав 18.05.2019 користувач men4ukcomua
Гуморески про кумів Павла Глазового (0)
Статтю додав 12.06.2018 користувач Vlad_Gornyj
Вітання з ювілеєм, яке не має меж... (0)

нові коментарі

користувачем Vlad_Gornyj
користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Цікаве підтвердження наших висновків у травні-червні 2019 року: у цей час 2-й та 3-й енергобл

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Днями зазнайомився з нормальною людиною - Петром Побережним, та його відеороботою з теорії та практи

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Шановні приватні дослідники!
   Я продовжую свої намагання зацікавити і привабити Вас

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Сьогодні Надія Миколаївна Ткаченко в дружньому колі святкує свій Ювілей.
На

матеріали

Коментарі: 111
Форум: 93/283
Фото: 44
Новини: 130
Файли: 36
Статті: 62
Об`яви: 128
Вітання: 10

Сьогодні
на сайті були

  Державна статистична діяльність проводиться органами державної статистики згідно з Законом України "Про державну статистику” та відповідно до завдань, віднесених до їх компетенції, на засадах професійної незалежності та самостійності.
     Статистичні спостереження проводяться органами державної статистики через збирання статистичної звітності, здійснення одноразових обліків, переписів, вибіркових та інших обстежень.   Основними завданнями відділу статистики у Арбузинському районі  є: -   ралізація державної політики в галузі статистики; -  збирання, опрацювання, аналіз, поширення, збереження, захист та використання статистичної інформації щодо явищ і процесів, які відбуваються в районі;
-  забезпечення надійності та об’єктивності статистичної інформації та інші.

Шановний респонденте!

Відділ статистики в Арбузинському районі запрошує Вас до подання статистичної та фінансової звітності засобами телекомунікаційного зв‘язку. Система електронної звітності функціонує в органах державної статистики з 2010 року та має ряд переваг: вона на сьогодні є найбільш зручним способом подання державної статистичної та фінансової звітності, гарантує респонденту оперативність доставки звітності та при необхідності – внесення виправлень до неї, стовідсотковий захист інформації, не потребує надання паперової копії звіту. Надання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді дозволить Вам підвищити її якість, зекономити витрати часу, а також надасть можливість вчасно мати відомості щодо оновлення форм статистичної звітності Для здійснення звітування в електронному вигляді до органів державної статистики респонденту необхідно мати: − сучасну ПЕОМ з доступом до мережі Інтернет та можливістю відправлення/приймання електронних повідомлень за допомогою електронної почти; − програмне забезпечення для формування звітності в електронному вигляді ; − чинні посилені сертифікати відкритих ключів для уповноважених посадових осіб респондента, підписи яких є обов'язковими для звітності на папері. Водночас, пропонуємо Вам скористатися можливістю подання статистичної та фінансової звітності до органів державної статистики за допомогою системи електронного звітування.. Детальна інформація щодо функціонування системи електронної звітності розміщена у розділі «Електронна звітність» на сайтах: – Головного управління статистики у Миколаївській області за адресою:    http:// www.mk.ukrstat.gov.ua – Держстату України за адресою: http:// www.ukrstat.gov.ua. Телефони для довідок: 3-14-02, 099-411-01-85.

Індекс споживчих цін по Україні у квітні 2016 року

         Головне управління статистики повідомляє, що за даними Держстату, індекс споживчих цін по Україні у квітні 2016р. порівняно з березнем 2016р. становив 103,5%, з початку року – 105,1% (без урахування тимчасово окупованої території АР Крим і м.Севастополя та частини зони проведення АТО).

Довідково повідомляємо, що індекс споживчих цін у відсотках до попереднього місяця становив:

у січні

  • 100,9

у лютому

  •   99,6

у березні

  • 101,0
 

 

 

         © Головне управління статистики у Миколаївській області, 2016

 

 

 

 


 

 

 
 

 

 

   

 
 
 

 

  
 

 

Форма входу

Календар новин

«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Пошук

Посилання

Сайти Миколаївської області

Поповнити мобільний

Найближчі свята

Праздники Украины

Реклама

На злобу дня

Статьи загрузка статей...

Статистика

 

Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Украинская Баннерная Сеть