Правила сайта

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 329

ЗМІНИ НА САЙТІ:


нові фотоматеріали:

додано defaultNick 
(02.04.2010)
додано Сява 
(07.01.2010)
додано OksanaK 
(07.09.2009)

нові статті

Статтю додав 09.05.2018 користувач Vlad_Gornyj
Пам'яті моїх батьків, пам'яті всіх тих, хто не дожив до світлого і сумного сьогодення! (0)
Статтю додав 15.05.2015 користувач LeoniDN
ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО жителям пгт. АРБУЗИНКА! (0)

нові коментарі

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Шановне товариство!

Зверніть увагу на, фактично програмні, рядки цієї поезії: ...

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Уважаемые пользователи!!!
Убедительно прошу размещать свои сообщения в соответствии с ...

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар P.S. Не могу не сказать "пару ласковых" в адрес наших властей и, без адреса,...

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Нарешті матеріал про красоту й цінність гранітно-степового Побужжя на нашому сайті став не поодиноки...

користувачем Vlad_Gornyj
було додано коментар Сподіваємось порадіти за Автора, прочитавши хоч дещо з його нового твору на сторінках нашого сайту. ...

матеріали

Коментарі: 105
Форум: 91/277
Фото: 44
Новини: 114
Файли: 26
Статті: 60
Об`яви: 123
Вітання: 9

Сьогодні
на сайті були

 

 

 

1. Загальне

 

Дані правила відносяться до всіх користувачів та гостей сайту.

 

1.1.      Реєстрація на сайті є безкоштовна. Тобто кожен користувач може зареєструватися, вказавши лише унікальну назву (login), пароль, та електронну адресу для надсилання листа про підтвердження реєстрації. Адміністрація ресурсу зобов’язується зберігати в таємниці адреси користувачів, та не передавати їх третім особам. Реєстрація є необов’язкова, а користувач який незареєстрований немає можливості добавляти новини, та переглядати матеріали, які заборонені особою яка їх розміщувала з певних причин. Все інше використовується в повній мірі.

1.2.      Сайт підтримується за допомогою групової модерації. Найвищим модератором є адміністратор 1 рівня (admin), який має повні права по редагуванню, вилученню матеріалу, тощо. Адміністратор 2 рівня – мають повні права, обмеженні лише доступом до панелі управління сайту. Адміністратори представляють адміністрацію сайту.  Модератори – мають право переміщувати, редагувати, вилучати матеріали на форумі та сайті, але не мають можливості переглянути користувачів, змінювати/добавляти категорії, та ін. що безпосередньо стосується структури сайту та розмітки. Модератором може стати любий користувач, за домовленістю з адміністрацією сайту.

 

1.3.      На сайті заборонено:

 

-           розміщувати піратський, та не ліцензований софт, кряки, кейлогери, тощо;

-           порнографічні матеріали та посилання на них;

-           розміщувати несанкціоновані скрипти;

-           порушувати тим чи іншим способом законодавство України.

 

Ці правила діють по всьому сайту незалежно від розділів та категорій (публічні/приватні).

Повідомлення, статті, розміщення файлів, об’яви, тощо модеруються адміністрацією сайта та уповноваженими модераторами.

 

1.4.      Ми просимо користувачів та гостей сайту:

 

1.   не розміщувати копії файлів з інших ресурсів, якщо можна лише вказати лінк

2.   не розміщувати лінки на графічні зображення більші об’ємом ніж 2 МБ (або попереджувати про розмір файлу)

3.   не допускати пригнічень та погроз на адресу інших учасників дискусій, сайту чи серверу (хостінгу)

4.   не зловживати нецензурними словами

5.   не допускати висловлювань, які направлені на розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі, або таких що принижують національну, расову та релігійну гідність

 

1.5.      Модератори мають право без попередження вилучати весь матеріал який не відповідає вищезазначеним правилам, або переміщувати на свій розсуд у спеціально відведені для цього розділи форуму, чи каталоги.

1.6.      Адміністрація сайту не несе відповідальності за інформацію яка розміщена в приватних об’явах про купівлю/продаж, обмін, та ін.

 

 

2. Реєстрація на сайті.

 

2.1.      Вітаються логіни які несуть в собі певний інформаційний зміст, а не просто набір незрозумілих символів та цифр, але якщо виконати це неможливо (наприклад Ви постійно використовуєте логін hj4792jj то ми не будемо заперечувати цього. Єдиною умовою є не порушення вимог загального розділу 1.4.6. Тобто Ваш логін не повинен містити частини нецензурних висловів, чи будь яким іншим чином порушувати правила

2.2.      Після реєстрації на вказану електронну адресу буде надісланий лист з проханням підтвердити реєстрації. У разі не підтвердження користувач буде вилучений з бази сайту.

2.3.      При неотриманні листа будь-ласка зв’яжіться з адміністрацією сайту для визначення та усунення проблеми.

 

3. Додавання матеріалу (фото, статті, оголошення)

 

3.1.      Зареєстрованому користувачу надається право самостійного додавання матеріалу. Матеріал не повинен суперечити загальному розділу даних правил.

3.2.      При додаванні необхідно вибрати категорію. Якщо Ваш матеріал не можна віднести ні до одної з існуючих категорій, то будь-ласка зв’яжіться з адміністратором і ми створимо відповідну категорію, в максимально стислі строки.

3.3.      Назва матеріалу повинна чітко висловлювати його суть

3.4.      Короткий опис – необхідно в загальних рисах викласти про що Ваш матеріал. Короткий опис не повинен бути занадто довгим, та дублювати загальний матеріал.

3.5.      Матеріал який розміщується повинен відповідати певним вимогам. Так текст не повинен перевищувати 60 000 символів, малюнок бути більшим ніж 2 МБ, а архів 15 МБ

3.6.      Звертаємо увагу на те що додавання зображення до статті відбувається шляхом вставляння в текст його ідентифікатора (наприклад ), інакше файли просто прикріплюються до матеріалу.

 

4. Форум

 

4.1.      Перед створення нової теми будь-ласка упевніться що подібні теми не не обговорювалися. Створюйте теми відповідної тематики, у разі якщо Ви помилилися, то зв’яжіться з модератором для переміщення теми.

4.2.      Старайтеся висловлюватися по сутності питання, щоб не розводити флейм, та не захаращувати тему.

4.3.      На форумі підтримується як російська, так і українська мова. Старайтеся надавати відповідь на тій же самій мові, на якій було задане запитання.

 

5. Новини

 

5.1.      Кожен зареєстрований користувач має право додавати новини які стосуються сайту, Арбузинки та району, чи просто цікаву інформацію, яка може бути корисною для відвідувачів.

5.2.      Новини – це короткий опис про певні події, поновлення та додавання матеріалу, тощо

5.3.      Недодавайте в новини матеріал який має великий обсяг. У разі необхідності додавання такого матеріалу додавайте його у статті сайту, а в новинах розміщуйте посилання на матеріал.

 

6. Персональні сторінки

 

6.1.      Створити персональну сторінку може кожен, за попередньою домовленістю з адміністрацією сайту. Адміністрація сайту йде назустріч громадським організаціям, партіям, установам та організаціям, які зможуть створити цікавий контент який пов'язаний з селищем та районом. Це також стосуеться й приватних осіб за умови що ви цікава, і неординарна особистість, і інформація буде цікава широкому загалу.

6.2.      Персональна сторінка  - це безпосередньо Ваш маленький ВЕБ-сайт всередині нашого. Підтримкою персональних сторіной займається адміністрація сайту, а наповнення відбувається за матеріалами власника сторінки.

 

Форма входу

Календар новин

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пошук

Посилання

Сайти Миколаївської області

Поповнити мобільний

Найближчі свята

Праздники Украины

Реклама

На злобу дня

Статьи загрузка статей...

Статистика

 

Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Украинская Баннерная Сеть