інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [18]
Вірші, розповіді...
Загальне [14]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 329

Каталог статей

Головна » Статьи » Загальне

"Кінець Світу" вже на порозі
Довгоочікуваний «Кінець Світу» на підході: чому і звідки?

Останнім часом наша планета потерпає від не прогнозованих природних катаклізмів, причини яких туманні і непевні. Але над імовірністю однієї з них варто подумати. Мова йде про катастрофічне накопичення в надрах Землі структурованої ефірної матерії, що викликає витіснення розплаву ядра планети в напрямі земної кори. Іншими словами – окремі ділянки земної кори вже зараз інтенсивно підігріваються знизу, місцями, навіть, проплавляються і руйнуються, що викликає землетруси. Вулканічні виверження «на рівному місці» теж на черзі своїх проявів, а величезні підігріті площі земної поверхні створюють грандіозні і не прогнозовані рухи повітряних мас, тобто, атмосферні катаклізми. Планета входить в черговий критичний період, початок якого дивним чином співпадає за порядком з попередженнями в культурно-історичних та релігійних джерелах.
Що з нами буде далі, уявити не складно: землетруси, вулканічні викиди, катастрофічні атмосферні прояви будь-яких типів і конфігурацій, потужні опади і руйнація всього і вся, особливо того, що вже й саме руйнується…
Прийшов час переглянути світоглядні уявлення на користь Ефірної Теорії світобудови та прийняти мотивовані рішення – інакше виживуть далеко не всі, а багатство не буде абсолютною гарантією уникнення катастрофічних проявів Природи.
Теоретичні подробиці та передбачення в роботах з теорії Ефіру П.Д. Пруссова та «Базовій Історії Оточуючого Світу» («БІОС») Влада Горного (в обсязі конфіденційності).
Теорію перевіряє сама Природа, а з нею ще ніхто не домовлявся…
Інформація для роздумів і прийняття рішень від Влада Горного.
11.06.2012 р.

Категория: Загальне | Добавил: Влад_Горный (11.06.2012)
Просмотров: 726 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1  
З "БІОСом" від Влада Горного можна познайомитись на Форумі Влада Горного та на інших сторінках цього сайта. Мова йде про серйозні речі, що ігноруються сучасною ейнштейнівською наукою. Роботи П.Д. Пруссова давно доступні в Інтернеті.
Влад Горний.
11.06.2012 р.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0