інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Загальне

Звернення до людей, що «створюють» природничі науки, викладають їх та вивчають у навчальних закладах
Звернення до людей, що «створюють» природничі науки, викладають їх та вивчають у навчальних закладах

Я, Влад Горний, віртуальний двійник вчителя фізики, астрономії та інформатики вищої категорії, вчителя методиста, відмінника освіти України, звертаюсь до всіх учасників навчального процесу з вивчення природничих наук з наступною пропозицією.
Шановні колеги! На власну освіту та компіляцію існуючих наукових догматів для навчання багатьох поколінь своїх учнів я витратив більше 40 років власного життя, але, все ж, прийшов до невтішних висновків:
1. Ні сучасна наука, ні сучасна школа не повідомляють тим, на кого працюють, правдивих відомостей про оточуючий Матеріальний Всесвіт, його виникнення, закономірності і закони функціонування, про Світ Живого Життя, його Творця та, найголовніше, про призначення Людей Розумних у цьому Світі.
2. Матеріальний Всесвіт описується без розгляду Первинної Матерії та процесів у ній, що привели до його виникнення та сучасного розвитку, а Творення Світу Живого безальтернативно тлумачать по біблейським або аналогічним оповідкам. Внаслідок такої «науки», у кожної пересічної людини від самого дитинства намагаються сформувати комплекс неповноцінності та роздвоєння особистості, приховуючи знання, що мають дати кожному індивіду міцну світоглядну платформу для вдалого старту в майбутнє життя.
3. В результаті такого «навчання» ми й «маємо те, що маємо»: керівників, які «будують мости вздовж річок»; «вчених», які витрачають кілотонни грошей, шукаючи в підземеллях міфічний «бозон Хіггса» та «ревнителів чистого поклоніння», які бродять від помешкання до помешкання і свідчать про знищення існуючої «системи речей» самим найближчим часом з відомих для них причин.
4. А до цього, ми ще маємо незрозумілу поведінку нашого Світила та рідної Планети, що, можливо, насправді загрожує нам не прогнозованим (чи, навпаки, давно очікуваним) лихом катастрофічних масштабів.
Звісно, це тільки маленький і образний «краєчок», того, що ми маємо, а увесь «айсберг» того, що ми втрачаємо, прихований у каламутній воді словоблуддя та красномовства.
Отже, що я пропоную (до речі, в інформаційному просторі «Світової павутини» вже є терабайти потрібної інформації). Давайте спробуємо підсумувати результати досліджень та розумувань багатотисячної навколонаукової Інтернет-аудиторії для створення найбільш вірогідної і сучасної світоглядної та природничо-наукової картини Світу, яку варто було б викладати підростаючому поколінню, або, хоча б, пропонувати для вивчення тим «вченим мужам», які складають навчальні програми, ставлять гриф МОНіМС на, так звані, «підручники і навчальні посібники». Чи не пора, бодай у третьому тисячолітті, звільнити свідомість від біблейства та ейнштейніанства, на користь людського розуму, досвіду, логіки та здорового глузду.
В усякому разі, навіть неупереджений обмін думками може посприяти поліпшенню справ, приверне увагу учасників «процесу» навчання і виховання до необхідності зваженого підходу до формування свого власного «Я».
З повагою до мислячих відвідувачів цієї сторінки, Влад Горний.
11.07.2012 р.

P.S. Для можливих дискусій відкриваю тему з аналогічною назвою і завданням на "Форумі Влада Горного". Запрошую представників "обвинувачення, захисту та відповідача".
Категория: Загальне | Добавил: Влад_Горный (11.07.2012)
Просмотров: 1467 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0