інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Загальне

Спасибі Америці за все "найкраще"!
Цікавинки світової історії

В 1913 році президент США (далі - Америка) Вудро Вільсон підписав акт про федеральний резерв, згідно якого приватна компанія Рокфеллерів, Морганів, Вартбургів та Ротшільдів стала друкувати інфляційні долари на свій розсуд і постачати їх всьому світу під проценти…??? (Де ж тут схема з політекономії «труд-товар-гроші»?).
З 1914 року «святі старці», що керують і направляють «свідків Ієгови» (штаб-квартира, ймовірно, в Америці), відлічують час до «кінця світу», який логічно вичерпується 2012-2014 роками…!!! (Якщо його не буде природно, то, будьте певні, його зроблять чи організують штучно!).
Сьогодні ми, начебто, «проїдаємо» оті американські інфляційні долари, «купуючи» їх за рідні гривні по «ринковій» ціні у нашого ж Нацбанку і з жахом думаємо, куди ми подінемося з цієї країни, коли борги (кредити) з відсотками віддаватимуть нашим єдиним, на сьогодні і назавжди, багатством – рідною землею…??? (Здогадайтесь, хто дасть «добро» на продаж землі?).
Америка вже не перший рік постачає нам керівні кадри та обслуговуючий персонал, що має управляти тими кадрами, що нами керують. Для цього задіяні фонди, гранти, міжнародні тренінги, всілякі навчання, відрядження, вояжі, круїзи і безліч інших способів «наживити» на гачок заокеанського впливу жадібних українських «діячів». А головне те, на чому «проколовся» Павло Іванович Л., маючи купу закордонних паспортів та валютних рахунків за межами рідної країни. Тамтешня влада може знайти скільки завгодно причин, щоб заблокувати будь-який рахунок як кримінальний і «плакали» ваші грошики. Чи не тому наші «вкладники» так уважно дослухаються до порад своїх закордонних благодійників?
З Америки прямують і гуманітарні «боєприпаси» типу «псевдоВІЧ» та «псевдоСНІД», лікування яких закордонними ж препаратами рано чи пізно, але обов’язково закінчиться однаково і досить швидко. Там же, мабуть, в міжсезоння зберігаються і мутують віруси грипу, для яких не жаліють ні бройлерів, ні каліфорнійських поросят, які потім допомагають доставляти «бойові» віруси за призначенням – в потрібне місце, в потрібний час. А до них додають ще й «бойові» вакцини, які доб’ють самих міцних аборигенів, та й по всьому.
Америка започаткувала для всього світу і один з найкращих засобів інформаційної війни – всесвітнє інформаційне «звалище» - WWW… (Останній «подарунок» радує чи не найбільше, бо дозволяє кинути туди і свій «непотріб», щоб «не діставав»).
Америка дарує нам ще багато чого, але найбільше мене зачіпає те, що вона потурбувалась і про наше духовне наповнення та зв’зок з Богом (Творцем), бо не поталанило нам започаткувати власну релігію, тобто той же ЗВ'ЯЗОК, все щось запозичуємо та пристосовуємо, ось і маємо стонадцять конфесій, церков, сект і далі в тому ж дусі. А якщо і з'являються вчителі, то не з нашої землі!??
Ось така вона – Америка, далека і жадана, та тільки хто їй радий???
Історії зібрав Влад Горний, а думати Вам, добродії.
23.11.2009 р.
(задум 22.11.2009 р. – інформація для любителів аналізувати числа).

Старість – не радість

От лихо, мало не забув додати ще одну цікавинку про Америку. Саме з неї, сердешної, здійснює свої «набіги» на пострадянську територію мій «хрещений батько» А.М. Кашпіровський, який, у свій час, назавжди звільнив мене від тютюнопаління та значно обмежив у бажанні випити. Уявляєте, на скільки мені тепер простіше виживати в наш кризово-стресовий час?! З вдячності до цілителя я навіть свою першу книгу назвав «Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського» (див. розділ «Каталог файлів» на сайті Arbuzinka.at.ua та інші сторінки цього «провінційного» сайту).
Але сьогодні А.М. Кашпіровський на українському телебаченні виглядає зовсім по іншому, ніж в радянський час – серед маячні тем і сюжетів хаотично і страшно проглядає його демонічний погляд, і я зовсім не здивуюсь, якщо в певні моменти цього епідемічно-кризово-виборного періоду сучасної української історії у багатьох із нас раптом «проріжеться» внутрішній голос і грізно скомандує «Ріж вени! Купи долар! Біжи в аптеку! Голосуй за Ім’ярек такого-то!», або й щось страшніше і фатальніше. Цікаво було б переглянути записи цих передач в по-кадровому режимі та переконатись, чи не «припливли» до нас з Америки 25-ті кадри зомбуючого характеру для підкріплення планів Світової Закуліси, або сподівань справжніх володарів того телеканалу.
На цьому зостаюсь, Ваш Влад Горний, шанувальник великого таланту А.М. Кашпіровського.
24.11.2009 р.

Категория: Загальне | Добавил: Влад_Горный (23.11.2009)
Просмотров: 1042 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0