інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Творчість наших земляків

Шукаємо Творця! (продовження ст. "Рік 2012 – Апокаліпсис духовного та матеріального Світу")
продовження (початок див. на Форумі Влада Горного - "Рік 2012 – Апокаліпсис духовного та матеріального Світу")
Шановне Товариство!
Створюючи власну картину Світу, ми не зможемо обійти увагою питання Творення Світу Живого на Землі, бо й самі є «продуктом» цього процесу.
Добре, що у нас вже є дві досить «накатані» колії цього пошуку: Творець – Бог (тобто, Вищий Розум) і Творець – Природа (тобто, Еволюція). Варіант «імпорту» Життя з далеких зоряних Світів якось зовсім не приваблює, бо не відповідає на жодне наше питання Світотворення.
Зосередження уваги на варіантах природного самотворення заводить в глухий кут при розгляді всієї складності, доцільності, вмотивованості існування Людини, як єдино відомої вищої розумної істоти на планеті. Цей напрямок пошуку, також, видається ще й тупим, примітивним і малоймовірним.
А навколо Розумного Творця виникає ще більша інтрига, адже для нього не знайшлось місця в Ефірних процесах виникнення Матеріального Світу, в тому числі і Сонячно-планетної системи. Там все, начебто, могло відбутись самовільно, за об’єктивними законами Природи.
Де ж тоді варто шукати нашого Бога і Творця? А варіант, власне, всього один: в одній з водойм раннього періоду розвитку нашої планети в складних фізичних і біохімічних процесах міг народитись величезний і потужний Мозок (в усякому разі, це набагато простіше, ніж самотворення повнофункціональних живих організмів у тому розмаїтті і взаємозв’язках, які ми спостерігаємо), для якого потрібні більш-менш однотипні біоелементи зі складними зв’язками, що могли виникати в первісній водоймі, під впливом атмосферної електрики, гармонійних періодичних впливів Сонячно-планетних сил тяжіння, магнітних полів та ефірних «вітрів», що все ще дмуть до центрів тяжіння Сонця, Землі та інших небесних тіл Сонячної системи. До того ж, з думки не йдуть запропоновані П.Д. Пруссовим реакції виникнення речовини з Ефіру під впливом інформації (до якої, якраз, і належать періодично-різноманітні зміни інтенсивності ефірних вітрів, що виникають через взаємний рух небесних тіл та екранування ефірних потоків власними масами планет і Сонця). На моє переконання, Ефір, як найпростіша Праматерія з обмеженою кількістю властивостей, зазвичай не взаємодіє з породженою ним при ОСОБЛИВИХ умовах речовиною, але поповнює цей речовинний Світ при отих самих УМОВАХ: 1. зустрічні ефірні потоки в центрах тяжіння небесних тіл; 2. Ефірний вітер + Інформація поблизу масивних небесних тіл розміру Землі (про інші тіла інформація, поки що, відсутня, але там інші головні фізичні параметри і умови).
Отже, уявімо, що все так могло бути: Вищий Розум, таки, народився в якомусь первісному земному болоті, еволюційно забезпечив Себе органами зв’зку з оточуючим середовищем та потурбувався про власний захист і самозбереження. Для цього, власне і був започаткований тривалий і складний процес Творення перших Помічників і Захисників – таких собі Атлантів (подобається мені ця назва). Далі – різні фантазійні варіанти Світової Історії, але одна річ за моїм розумінням: наш Творець мав би знайти для Себе безпечне місце на планеті, щоб жодні природні катаклізми та людські витівки Його не діставали. Де ж Він знайшов ТАКЕ місце??? (Шерлок Холмс назвав би мій здогад елементарним, хоч я й не його колега, доктор Ватсон). Надійно сховатись на Землі такому Об’єкту, як Вищий Розум, можна тільки на Південному географічному полюсі – подалі від інших материків, тобто, й від людей. Дала – знову фантазії на історичні теми, але чи є серйозні заперечення до попередніх міркувань з причин об’єктивних і нездоланних?!
І останнє запитання, яке, мабуть, до деякого часу залишатиметься відкритим: чи живий ще наш Творець, чи в доброму здоров’ї та гуморі, чи варто Його шукати для корисного спілкування? А саме головне питання: до яких пір нами правитимуть міфи, псевдовчення та самопроголошені «лідери» з претензіями на Істину в останній інстанції??? Чи не пора жити власним Розумом?!
Як Вам, шановні читачі, такі весняні фантазії Року-2012?
Пишіть, пробуджуйтесь від пасивного споживання накопиченого цивілізацією словоблуддя, думайте і дійте, щоб ЖИТИ!
З повагою, Влад Горний.
13.03.2012 р.
Категория: Творчість наших земляків | Добавил: Влад_Горный (14.03.2012)
Просмотров: 923 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0