інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Громадські організації, та партії

Про маргіналів та моральних виродків
Відкритий лист до всіх засобів масової інформації України, народним депутатам С. Капліну, О. Ляшку та іншим патріотам-українцям!

Шановне товариство!

За роки "незалежності" серед населення нашої країни штучно створено чималий "прошарок" маргіналів і моральних виродків, які не розуміють і не сповідують головних принципів співжиття в громаді, суспільстві, державі. Вони не визнають права більшості населення на встановлення правил співжиття, намагаються застосовувати "право сильного", "природний відбір", тощо. Я не буду витрачати наш з Вами час і зусилля на конкретизацію вищесказаного, бо все це багаторазово продемонстровано самою українською дійсністю.
На мій погляд, є тільки два конкретних шляхи приведення життя в Україні до цивілізованих норм, законів і принципів. Перший, і самий дієвий, я навіть не пропоную до розгляду. Мова, як Ви мали б здогадатись, не йтиме про "методи загального примусу". Але є і альтернативний метод, який варто було б розглянути і застосувати. Його суть в наступному: "путівець" 1); громадяни України не зв'язані зі своєю державою жодними індивідуальними договірними зобов'язаннями (окрім професійної клятви, з обмеженим застосуванням, яку виголошують при вступі на деякі посади, служби, тощо), тому, навіть, дивно, що від нас щось вимагають та ще й за принципом "не знання законів не звільняє від обов'язків їх виконання". А хто і де бачив та зможе продемонструвати той факт, що мешканці цїєї країни брали на себе бодай елементарні зобов'язання та мали намір їх виконувати?!
Ось чому стали можливими, як мінімум, в моральному сенсі, відомі сьогодні відмовки: я цю Конституцію не створював, не затверджував, вона мені не подобається, а цього Президента (чи будь-кого) не обирав і визнавати її статті, або його розпорядження не буду і таке інше, в тому ж дусі... Найбільш очевидним і доведеним до небезпечної крайності проявом такого правового і громадянського нігілізму стали всі існуючі проблеми держави України: від тотального розкрадання, корумпованості і моральної виродженості багатіїв: грабіжників і можновладців - до прямого зрадництва своєї Батьківщини та піднятті зброї на свій народ, свою землю, своє майбутнє.
Отже, пропозиція №1 - створити дуже стислий, але повний, текст Конституційної Угоди між Громадянином держави Україна та самою Державою, як загальновизнаною інституцією, і підписувати його з кожним повнолітнім громадянином, що отримує Паспорт громадянина України. В Паспорт проставляти відповідний штамп. Цю процедуру здійснити, відповідно, зі всіма власниками таких Паспортів. У разі відмови підпису - діяти за формулою "валіза-транспорт-кордон", зі справедливим вирішенням майнових та інших проблем, але у визначений термін, наприклад, 1 місяць. Деталі легко додати, а саме "Конституційне Посвячення" не вимагає захмарних коштів. Проте, зазначу, відповідальність за порушення Угоди має бути максимально адекватною!
"Путівець" 2); перш ніж підписувати Конституційну Угоду, ми маємо право і обов'язок прийняти конкретну і дієву участь у створенні власної Конституції як Основного Закону Держави. Це варто зробити в буквальному сенсі, тобто: підготувати для кожного паспортизованого громадянина України та для осіб, що в поточному році мають право на отримання Паспорта, свій персональний сигнальний екземпляр Конституції (а вона має бути досить лаконічною, вичерпною і справедливою), з можливістю висловити своє відношення до кожної запропонованої статті значками "схвалюю", "погоджуюсь", "проти" (це тільки варіант для пояснення ідеї) та передачі свєї оцінки Коституційній комісії для підсумкового врахування думок своїх громадян. Невдалі статті потрібно видалити, замінити, доопрцювати, тощо, доводячи результати до всіх, навіть самих малих, громад і, тільки після цього, прийняти цей результуючий Документ Всенародним голосуванням (референдумом). Окремо і чітко слід прописати, за яких умов та чи інша норма вважається прийнятою більшістю громадян...
Пропозиція №2 - запропонувати такий варіант прийняття Конституції, з наступним укладанням Конституційної Угоди, діючому Президенту України. У разі відторгнення ідеї або принципового спротиву, відстоювати Гідність народу України доступними засобами. В Україні мають жити Українці - Народ і Громадяни своєї Батьківщини та Держави. Всі інші мають вибір - 4 сторони світу, всі землі та водойми у тих сторонах. Нехай знаходять там своє щастя!
З повагою, Влад Горний, теософ, астролог-аматор, приватний вчений.
(подробиці на сайтах http://www.arbuzinka.at.ua, http://www.lab.bohuxyn.com.ua)
03.08.2014 р. (03+08+2014=3+8+7=18=6+6+6)
Категория: Громадські організації, та партії | Добавил: Vlad_Gornyj (03.08.2014)
Просмотров: 1219 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 3.0/2 |
Всего комментариев: 1
0
1 Vlad_Gornyj   [Материал]
P.S. Не могу не сказать "пару ласковых" в адрес наших властей и, без адреса, бывшим жителям Донбасса: весь мир знает и соглашается с тем, что на донбасской земле орудуют террористы. С этой категорией моральных и физических уродов не церемонятся ни в одной цивилизованной
стране, их нужно всячески обезвреживать.
Дайте команду по всем имеющимся "каналам" связи с жителями захваченных городов и поселков на реализацию "кровной мести" относительно своих и пришлых мразей, которые уничтожают население внутри этих населенных пунктов. Ведь в этих местах "море" оружия и не меряно "рукастых" бойцов. Иначе, "больная идея" положить в родную землю цвет украинской нации будет реализована самим украинским "пиплом".
Спецоперация – так спецоперация, но не самоубийство ради других уродов, которых нужно было в самом начале вышвырнуть туда, куда им так хотелось – к "папе ла-ла-ла"!!!
Еще не поздно действовать!
Влад Горный.
05.08.2014 г.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0