інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Громадські організації, та партії

Про президентські вибори потрібно дбати завчасно
Матеріал розміщений на сайтах Arbuzinka.at.ua та Lalak.org.ua і пропонується для розміщення і використання всіма патріотично налаштованими ЗМІ та кандидатами в Президенти України.

Чи потрібна майбутньому Президенту України «Програма Дій від Народу»?!

Шановні земляки – громадяни України!
Наша спільна ДОЛЯ дає нам єдиний і унікальний шанс повернути собі втрачену владу та відновити зганьблену державність. Цей шанс, сьогодні, підказують Вищі Сили, які опікуються людством, а полягає він в наступному: потрібно, бодай ситуативно, об’єднатись задля спільної справи – колективного (всенародного) створення Програми Дій для майбутнього Президента України, в яку вкласти, як накази виборців, всі свої найщиріші побажання, мрії і сподівання з приводу того, якою має бути НАША Держава, її управління та яким співвітчизникам ми б хотіли це управління делегувати. Адже, до сьогодні, обличчя держави та її душу плюндрували і кроїли по живому не найкращі «народні обранці», які, просто-напросто, узурпували владу народу і самовладно відроджувались з кожними «виборами без вибору».
Для того, щоб спільно створити «Програму Дій від Народу» (ПДВН), тобто, по суті, сформулювати Конституційні Засади народної Держави, нам доведеться задіяти всі свої інформаційні можливості і зв’язки, свій інтелект, життєвий досвід, свою совість і громадянську відповідальність та Божу Іскру власної душі.
Для зведення всіх наказів виборців у Єдиний Документ – ПДВН, можуть бути корисними зусилля всіх українських громад, рухів, фронтів, партій, мереж, засобів масової інформації, зусилля всіх чесних і порядних громадян України.
Головою української НАЦІЇ, її народним Президентом має стати тільки той громадянин України, який доведе свою спроможність організувати управління Державою і саму Державу згідно ухваленої нами ПДВН, яка має набути, хоча б морально, сили впливу результатів Всенародного Референдуму з питань державного будівництва після того, як її майбутній виконавець отримає нашу переважаючу і переможну підтримку.
Жодного іншого кандидата в Президенти, який не збирається виконувати ПДВН, тобто зневажає волю і бажання власного НАРОДУ, підтримувати не варто (якими б привабливими не здавались його «обіцянки-цяцянки»). Але й НАШ майбутній Всенародний Президент має письмово гарантувати свою відповідальність за виконання ПДВН і покладання її в фундамент нового Основного Закону Держави.
Аналогічно, в недалекому майбутньому, мають проходити і всі інші вибори в Україні, але вже за підтримки Лідера Нації і Всенародного Президента – спочатку Програма Дій від громади, а потім обрання виконавця цієї Програми від тієї ж громади. (Ніяких посередників між народом та народними обранцями, пряме і законне волевиявлення народу.)
Більш детальну інформацію відносно вищевикладеної ідеї «українського політичного тендеру» можна знайти на сайті Arbuzinka.at.ua, в книзі Влада Горного, на Персональній сторінці та Форумі Влада Горного.
З повагою до співчуваючих та однодумців, Влад Горний.
09.09.2009 р.
P.S. Якщо є кращий (НЕ СИЛОВИЙ) варіант повернення влади народу та оновлення української державності, пропонуйте, не соромтесь. Успішна Україна пишатиметься своїми Інтелектуалами не менше, ніж Кулачними Бійцями.
В подальшому, кожна структура державного управління, яка комплектується народними обранцями, має сама завчасно потурбуватись про Програму Дій для своїх наступників, що отримають на тих чи інших виборах повноваження управління від власного народу.
І, на сам кінець, останнє зауваження. Для зручності розміщення, пошуку і збирання в Єдину Всенародну Програму Дій всіх наказів виборців, бажано розміщати ці накази в будь-яких інформаційних першоджерелах під однією й тією ж назвою, наприклад, започаткованою мною - «Майбутньому Президенту України – Програму Дій від Народу!». (словосполучення для пошуку в Інтернеті – Майбутньому Президенту України).
P.P.S. А далі, на жаль, в силу своєї повної добровільності, сценарій «всенародного вибору» набуває відтінку «утопічності». Оскільки, в країні відсутня державна інституція чи громадсько-політична сила, якій з повною довірою можна було б доручити сформулювати ПДВН на основі наказів виборців, то в дію мають вступати виборчі штаби тих кандидатів, які не знехтують народною думкою (тобто, певні політичні сили і структури, які намагатимуться засвідчити свою «народність») і сформулюють власну Програму Дій як всенародну. А вже нам, виборцям, доведеться бути незалежними (чи залежними) експертами і вибирати з того, що є???!.
Але ж, як красиво ці процеси можна було б облаштувати на рівні Закону про вибори Президента України!
Проте, як «заповів» вітчизняний «класик» - «Маємо те, що маємо!».
Амінь.

Категория: Громадські організації, та партії | Добавил: Влад_Горный (09.09.2009)
Просмотров: 953 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0