інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Загальне

Полемічні роздуми з приводу "Кінця Світу" - "АВБГ" та Влад Горний
Аналітичний відділ «Баби Ганни» - новини від Влада Горного

До написання цього опусу мене спонукали навколо релігійні суперечки на сайті Lalak.org.ua та кілька недавніх дискусій з функціонерами низової ланки всесвітньої християнської організації Свідків Ієгови. Здається, вже давно можна розставити всі крапки над «і» в світоглядних питаннях, а від сучасної світоглядної парадигми успішно перейти до вирішення питань протидії екстремістським планам винищення людства з метою встановлення єврейського «царства божого», але християнська цикута самовільно не вивітрюється і не розкладається, а зомбовані «вірні» чекають на кодовий сигнал.
У своїх міркуваннях я виходжу з необхідності отримання людьми розумними ще в юному віці базової інформації про оточуючий світ (точніше, ознайомлення з базовою історією оточуючого світу - БІОС), що є основою нормального розумового розвитку кожного індивіда, засвоєння загальнолюдських моральних і культурних цінностей, власної людської само ідентифікації та розуміння мети і мотивації подальшого життя.
На превеликий жаль, значній частині населення Землі обманом, «вОгнем і мЕчем», а також іншими спец. заходами і засобами, як нині брутально висловлюються, «впарили» біблейські догмати примітивного і шкідливого змісту, що привели до вкорінення в свідомості «вірних» подвійних стандартів, аморальності, істеричного відторгнення логіки і здорового глузду.
Яскравим прикладом такої аморальної поведінки є діяння наших українських можновладців – слуг народу, які натовпом сунуть за різномастими попами, однією рукою ставлячи свічку, а всіма іншими загрібаючи останнє, що ще залишилось не вкраденим у власного народу. Загальновідомі, так звані «історичні», приклади, я і не наводжу. Кожний може і сам погратися в аналіз, індукцію, дедукцію та інші привабливі і/або доступні методики встановлення власної істини.
Отже, на розсуд читачів кілька полемічних висновків з власних досліджень, роздумів та спостережень:
1. Окрім двох, діаметрально протилежних, світоглядних поглядів – «весь світ, в тому числі і світ живого, створений Богом» та «Бога НЄТ!», є ще і третій варіант, який може бути коротко сформульований, наприклад, так: матеріальний Всесвіт існував вічно, змінюючись і розвиваючись за власними природними законами, які, зрештою, зумовили появу Вищого Розуму. Земне біологічне життя – результат його Творчої перетворюючої Дії та доказ Його існування;
2. Вищий Розум – Творець, якому ми завдячуємо своїм існуванням, виконав свою місію в околицях Сонячної системи і відбув у тільки Йому відомому напрямку.
Аргументи «pro et contra» в цій полеміці однаково мало доказові з обох боків, але свою версію я можу обгрунтовувати з використанням саме сьогоднішніх знань про матерію, Всесвіт, саму Людину, використовуючи, наприклад, до цих пір заборонену послідовниками Ейнштейна теорію ефіру П.Д. Пруссова та багато інших аргументів.
Головне, що все стає на свої місця: зрозуміло, хто сьогодні є Who, а хто піклується про життєві проблеми власного народу, намагаючись протидіяти перспективам реалізації «кінця світу» в окремо взятій державі;
3. Зрозуміло і те, що «Суперкнига», з якою тиняються по світу мої звичні опоненти – Свідки Ієгови, всього лише життєпис маленької групки не найкращих представників Homo Sapiens, які з цього опису неминуче постають, м’яко кажучи, генетично й морально недосконалими, агресивними, підлими і т.д., і т.п. Хто не вірить – читайте самі і переконуйтесь. Для себе вони використовують зовсім інші «Інструкції від Творця», які коректуються (коригуються) з часом і задачами виживання популяції, а також суперметою панування над Світом;
4. Для всіх останніх і «твариноподібних» - супердогмат на всі випадки життя, бо хто ж його коректуватиме, якщо там пишуть не про нас, не нашими мовами і супроти нашого менталітету. Окрім того, попи не переймаються пошуками Істини, для них головне – не втрачати зомбуючий вплив на слабодухих та нужденних;
5. В своїх розумуваннях я жодним чином не чіпаю традицій, ритуалів, обрядів та інших масових дійств, які, спираючись на хибні уявлення про походження Світу та людства, звісно не додають цивілізованій спільноті успіхів в духовному розвитку, а відтак, і в розвитку загальнолюдському;
6. Світові потаємні управителі та й наші злочинно примітивні можновладці давно зрозуміли, що над ними немає нікого і нічого, перед ким потрібно тремтіти, або кого потрібно поважати, отож вони і ведуть себе адекватно з цим відкриттям. Людству потрібно терміново створювати новітню систему моральної і матеріальної відповідальності за злочини проти оточуючого люду, інакше початок Кінця Світу плавно перейде в сам Кінець, а кожні 6-ть з 7-ми жителів Землі назавжди залишать її поверхню, перетворившись на попіл і прах.
Особливо небезпечними і шкідливими для пересічного населення є сприйняття «на віру» екскурсів у так звану «історію», яка, як і біблейські догмати, створювалась з метою розділяти і володарювати, і в жодному разі не може бути корисною для боротьби за реальне майбутнє. Все, що потрібно взяти з минулого життя поколінь, автоматично включене в генно-спадковий механізм прийдешніх, а «ламати списи» в полеміці з тих питань, очевидцями яких ми не були і навіть більше, очевидців яких вже давно немає, то марнотратство і марногубство, бо відволікає від проблем сьогодення та планів на майбутнє. Але це один з дієвих анти полемічних прийомів – наводити «насмикані» цитати, особливо, так званих древніх мислителів, начебто щось із тих байок дійсно може зарадити в наших умовах. Все це диверсійні прийоми психоінформаційної агресії, якими вміло користуються наші недоброзичливці та відверті вороги.
Ще раз підкреслюю, що тільки громадські закони, домовленості, традиції і таке інше, дотримання яких гарантується чіткими механізмами загальнонародного караючого впливу, можуть повернути суспільство до порядку, справедливості і процвітання. Ці механізми потрібні зараз і терміново, бо від нашої країни вже залишились тільки ріжки та ніжки (це, навіть, не «рога й копита»), а до середини наступного, 2012 року, ми не знайдемо і того.
Якщо маєте інші думки чи оцінки, то не тримайте їх в собі, викладайте повсюдно.
Критиків і опонентів прошу зважити на те, що я мусив бути як можна більш лаконічним і не намагався охопити все коло проблем сучасності, залишаючи, тим самим, інформаційний простір для формування колективної і/або альтернативної думки.
З повагою, Влад Горний (http://Arbuzinka.at.ua/).
11.07.2011 р.
Категория: Загальне | Добавил: Влад_Горный (11.07.2011)
Просмотров: 1117 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0