інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Громадські організації, та партії

Пропозиція діючому Президенту від імені Всенародного Фронту порятунку України
ВГО та ВГПР "Всенародний фронт порятунку України"

Політичний проект

Президенту України Віктору Ющенко

П Р О П О З И Ц І Я

(обговорюємо Проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України»)

Шановний Вікторе Андрійовичу!
На жаль, запропонований Вами Проект Конституції України не варто обговорювати далі фундаментальної і принципової тези – стаття 6., про владу народу та її узурпацію «слугами» народу, оскільки той, хто це написав, не розрізняє реалізовані поняття «влада народу» і «управління від імені народу – єдиного джерела влади». До другого речення цієї статті варто було додати всього одне слово – «Народ здійснює владу безпосередньо і через державні органи УПРАВЛІННЯ та органи місцевого самоврядування». Всього одне слово, а як змінюється ситуація – ніякої державної влади та її «сухих гілок», ніяких можновладців та їх самовідтворення після кожних виборів, ніяких зловживань владою та її узурпації, і т.д., і т.п. Погодьтеся, що держава народовладдя і будь-яка інша держава – це не одне й те ж, а та ж сама помилка в діючій Конституції вже привела до того, що самопроголошене «панство», замість того, щоб ефективно управляти країною, грабує її і перетворює власний народ на «кріпаків, заручників, рабів на плантаціях, бомжів, холопів, бидло» і тому подібне.
Нам всім варто згадати, що ще 18 років тому всі українці перебували в приблизно однакових суспільних, майнових і фінансових умовах та соціально-економічних відносинах, тому сьогоднішнє тотальне зубожіння 99 відсотків народу є вкрай несправедливим та образливим.
Виходячи з загальновідомої аксіоматичності твердження, що перший приватний мільйон будь-яких грошей не може бути зароблений в порівняно короткий термін ні ремеслом, ні талантом, ні дрібною торгівлею, ні фізичною працею, спортом чи іншими зусиллями індивіда, а є стовідсотково кримінальним, звертаємо Вашу увагу на те, що всі володарі і першого і наступних мільйонів, добутих в Україні, є добре відомими, як відомі і всі ті державні посадовці-можновладці, хто мав би вирішувати державні проблеми в інтересах народу України, але не переймався своїми делегованими обов’язками та довірою свого народу.
Повернути награбоване добро – не проблема, навіть з-за кордону, але проблема полягає в іншому, кому довірити цю важливу справу, кого найняти для ефективного управління Державою, в якій «по дорослому» буде реалізована ВЛАДА НАРОДУ!?
Саме тут і сьогодні Ви і маєте унікальну можливість послугувати своїм виборцям, своєму народові, адже тільки Ви маєте повне законне і моральне право та обов’язок замість ПіаР-акції фіктивного обговорення недолугого Проекту започаткувати і реалізувати інший Проект – «Політичний тендер на право отримання всенародної підтримки майбутнього Лідера Нації – Президента України 2010 року». Для цього потрібно використати президентські повноваження та адміністративний ресурс для отримання від власного народу чесної відповіді на базове питання – «В якій державі Ви мрієте жити?», тобто, яку Програму Дій від Народу (ПДвН) має успішно виконувати майбутній Президент.
Народ вже давно не очікує нічого доброго від «кроків назустріч» та обіцянок-цяцянок, народжених в виборчих штабах доморощених та закордонних політ-технологів, не «куплятиметься» він і на явну чи завуальовану брехню амбітних політичних лідерів на догоду своїм спонсорам, але й «голосування проти всіх» теж не додасть ні щастя, ні добробуту. Отже, давайте дамо можливість висловитись всім бажаючим (через ЗМІ, Інтернет, державні структури та органи місцевого самоврядування) з приводу того, якою має бути держава Україна та її управління, щоб життя в ній було комфортним і перспективним, заможним і радісним для всіх, хто цього прагне і докладає адекватних зусиль.
На цю акцію вистачить першого з 3-х місяців, відведених Законом про вибори Президента України на всю передвиборчу кампанію. На протязі другого місяця призначені Вами державні та громадсько-політичні структури систематизують всі індивідуальні пропозиції громадян України (за винятком не конструктивних: ворожих, провокаційних, безглуздих, бешкетницьких та їм подібних) в чітку, структуровану ПДвН, а протягом останнього місяця кампанії Народу мають бути продемонстровані інтелектуальні змагання (а не «брудна білизна») тих кандидатів, які офіційно заявлять про своє бажання стати Лідерами Нації і чесно та сумлінно працювати над виконанням Програми Дій від Народу, яка, за час їх високого служіння інтересам Народу, має бути покладена в Основу оновленої Держави, в основу її народної Конституції.
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Якщо Ви не в змозі послужити в цій справі власному Народу, як його Лідер, то ми пропонуємо взяти цю почесну місію на себе (разом з ВГО та ВГПР "Всенародний фронт порятунку України") тим партіям, рухам, фронтам, блокам і т.п., які дійсно вболівають за Країну і її Народ, а не створені лише для задоволення владних амбіцій своїх керівників та їх кримінальних чи закордонних спонсорів.

Відповідь і пропозиції чекаємо до 01.10.2009 р. на своєму сайті Lalak.org.ua

З повагою, Голова ВГО та ВГПР "Всенародний фронт порятунку України"
О.М. Лалак.

Проект підготував член ВФПУ Влад Горний.
14.09.2009 р.

Категория: Громадські організації, та партії | Добавил: Влад_Горный (14.09.2009)
Просмотров: 1023 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0