інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Творчість наших земляків

Новорічний конкурс для Інтелектуалів: «Створюємо власну ”БІОС” за зразком»
Завдання до Новорічного конкурсу

«Створюємо власну ”БІОС” за зразком»

З Р А З О К:
Національний та Міжнародний етапи конкурсу «Intel-Техно Україна»
Категорія «Фізика та астрономія»
Тема конкурсної роботи:
«Кілька зауважень до «бульбашкової» моделі Всесвіту та антропного принципу космології»
Робоча назва та тези:
«БІОС» чи Світоглядна Парадигма

Ця робота народилась жартома. На мій дотеп про те, що добре бути Комп’ютером, бо в нього є BIOS, а тому не потрібно зайве навчатись, мій вчитель запропонував мені самому сконструювати персональний «БІОС», визначений нами, як Базова Історія Оточуючого Світу.
В процесі обговорення теми було вирішено уточнити та включити до мого «БІОС’у» наступні розділи-«програми»:
1. Мої уявлення про будову Всесвіту з урахуванням пояснення «червоного зміщення» в Теорії Ефіру П.Д. Пруссова (див. поз.1, 2 БДІ);
2. Визначення ролі і місця Вищого Розуму у Всесвіті (якщо такий потрібен у Вашій «БІОС»);
3. Життя на Землі – Продукт Еволюції чи реалізація Задуму Великого Конструктора;
4. Людина у Всесвіті або антропний принцип сприйняття в космології (див. поз.1 БДІ);
5. Чого ще не вистачає в моєму персональному «БІОС’і»?

Метою роботи було визначено бажання "… і нам, Людям, виробити для себе аналогічні (до BIOS’у) програми і алгоритми життєдіяльності, щоб вже зі шкільної «лави» не гальмувати власний розвиток, а, маючи прийнятні початкові відомості про Світ, країну та сім’ю, де ми народились і живемо, ефективно функціонувати, а ще краще – жити повнокровно і з задоволенням, корисно для громади та пам’ятно для нащадків".
Актуальність моїх прагнень до Істини пов’язана з негативною оцінкою стану інформування підростаючого покоління з світоглядних питань, коли наука озирається на релігію, а релігія вже не в змозі вийти без втрат з власних догматів.
Пошук необхідної інформації в загальноприйнятих джерелах: шкільних та вузівських підручниках, Біблії, різноманітних Інтернет-джерелах не дав очікуваного результату, після чого мій наставник запропонував мені звернутись до робіт ще двох авторів, наших земляків: на Інтернет-сайті свого регіону http://arbuzinka.at.ua я знайшов матеріали Влада Горного до 85-річчя миколаївського педагога і вченого Петра Денисовича Пруссова «Українському вченому, автору Теорії ефіру - 85 років, а ми не знаємо ні автора, ні теорії!?» та роботи самого Влада Горного, а на сайтах http://www.bourabai.kz/prussov/ та http://bourabai.narod.ru/prussov/index.htm отримав незабутнє враження від робіт з теоретичної (ефірної) фізики П.Д. Пруссова.
В результаті поєднання теоретичних викладок П.Д. Пруссова та теософських роздумів В. Горного з власними розумово-логічними дослідами, у мене склалась цілісна картина Світу, можливо, навіть, власна світоглядна парадигма, тези до якої ми й «завантажили» на сайт КОНКУРСУ.
Суть наших розумувань викладена далі у Висновку.

Висновок
Результатом моєї роботи є авторський варіант новітньої Історії Всесвіту, що складається з 5 періодів, кожний з яких можна змоделювати методами математичної фізики та прорахувати на ЕОМ, якщо використовувати теоретичні роботи П.Д. Пруссова. Окрім того, я можу запропонувати моїм одноліткам та всім, хто шукає свій «БІОС», варіант світоглядної парадигми з точки зору сьогодення. Все інше, що стосується астрономії, астрофізики, UFO-логії та інших напрямків розумової діяльності Людства, потребує своїх перемовин, досліджень та висновків. Довести ж можливість і необхідність таких досліджень буде набагато складніше, ніж нафантазувати власний «БІОС». Проте, я знаю, що можу в усьому покластися на мого вчителя і наставника, ім’я якого, по праву, прикрашає титульну сторінку цієї роботи, бо всі нові ідеї та різні «know-how» народжувались в процесі нашого з ним вдумливого спілкування та палких дискусій.

Базові джерела інформації (БДІ):

1. Шкільні підручники з астрономії (всіх років і всіх авторів).
2. П.Д. Пруссов. Физика эфира – Николаев, Сигнальный экземпляр – 2000 г., массовый тираж – 2003 г. – страниц 282 (див. на сайтах, поз. 5 цього списку).
3. Б І Б Л І Я (всіх часів та перекладів).
4. Влад Горний, «Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського» - Світоглядна Парадигма 3-го тисячоліття: http://arbuzinka.at.ua/load/0-0-0-2-20.
5. Роботи П.Д. Пруссова на Інтернет-сайтах: http://www.bourabai.kz/prussov/ та http://bourabai.narod.ru/prussov/index.htm

Категория: Творчість наших земляків | Добавил: Влад_Горный (03.01.2011)
Просмотров: 1454 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 3.0/2 |
Всего комментариев: 3
0
3 Влад_Горный   [Материал]
Ось і ще один рік промайнув. Освітянське керівництво приготувало наказ про проведення наступного і, вже традиційного, конкурсу "Енергія-2012" (проводиться 1 раз на 2 роки). Є шанс продовжити нашу БІОС на енергетичні проблеми Землі у досить несподіваному ракурсі: 1. наше Сонце і великі планети сонячної системи продовжують притягувати до себе Світовий Ефір, який безперешкодно проникає до центра тяжіння цих масивних небесних тіл, де й приєднується до наявної матерії, збільшуючи масу Сонця і планет;
2. прийнявши в свої надра сотні тисяч тонн додаткової матерії, небесні тіла починають "бунтувати" - випускати надлишок нової матерії на поверхню (для Сонця - це свої катаклізми, а для Землі свої, наприклад глобальні вулканічні виверження з землетрусами, що бувають раз на 600-700 тисяч років);
3. явища, про які сказано вище, є аж надто відомими і цілком реальними, а такий вулканічний землетрус для нашої планети - по суті Кінець Світу (можливо, якраз той, якого всі так "чекають");
Отже, ідеї є, але немає з ким їх опрацьовувати та подати на конкурс.
Можливо в школах нашого району є старшокласники, які цікавляться світоглядними питаннями, пишіть у коменти - попрацюємо разом. Спробуємо попередити цивілізацію про неминуче майбутнє.
В.І. Гусениця, Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18.02.2012 р.

0
2 Влад_Горный   [Материал]
Пройшов Новий Рік, закінчились казки та інтриги. Закінчився і наш віртуальний конкурс. У цьому повідомленні ми розмістили наш варіант БІОСУ, щоб попередити інтелектуальну крадіжку з боку "грантоїдів" з "Intel-Техно Україна", які вже приготували свою здобич для заокеанських хазяїв. ОТЖЕ:
Базова Історія Оточуючого Світу (БІОС), стадії розвитку:

І стадія.
Рівномірний об’ємний розподіл Ефіру Пруссова:
- флуктуації густини, самоорганізація Ефіру в тори, локальні згущення;
- виникнення Вищого Розуму Всесвіту (ВРВ) як найвищої форми самоорганізації Ефіру;
- спонтанне чи інспіроване ВРВ виникнення центрів тяжіння (ЦТ) та концентрації Ефіру;
- концентрація Ефіру в надмасивні об’єкти в ЦТ;
- об’ємно-структурні перетворення Матеріального Світу.
ІІ стадія.
«Бульбашковий» Всесвіт:
- «великі» вибухи в центрах тяжіння, порушення рівномірної рівноважності Всесвіту;
- локально-«бульбашкова» структура Всесвіту;
- народження Першоматерії з концентрованого Ефіру у вибухових радіальних потоках.
ІІІ стадія.
Взаємодія зустрічних Матеріальних потоків:
- взаємопроникнення сусідніх «бульбашок» Першоматерії одних в інші;
- взаємодія потоків Першоматерії на «зустрічних курсах» в процесі взаємопроникнення «бульбашок»;
- закручування зустрічних потоків Першоматерії, процеси її ущільнення та об’єднання в масивні утворення.
ІV стадія.
Виникнення Зоряних Світів та їх заселення:
- гальмування зустрічних потоків Першоматерії;
- виникнення зародків галактичних та зоряних систем;
- формування та розвиток зоряно-планетних систем;
- активна діяльність ВРВ по створенню спостережних аванпостів та форпостів зоряно-планетних систем та заселенню їх автономними самовідтворюваними інформаційно-енергетичними системами різної конструкції та принципів функціонування.
V стадія.
Розвиток та старіння Зоряних Світів:
- виникнення ЦТ другого покоління – квазарів, чорних дірок та інших надмасивних об’єктів, що змінюють існуючу структуру Всесвіту;
- стягування Матерії Світового Простору в центри тяжіння, підготовка взаємоперетворення матеріального Світу наступного покоління.
Земна Цивілізація переходить разом з локальним Світом від ІV-ї до V-ї стадії розвитку Всесвіту. Ймовірно, що використовуючи теоретичні роботи П.Д. Пруссова про Ефір, можна змоделювати та розрахувати приблизну тривалість кожної стадії розвитку Всесвіту, особливо стадії V, так як для Людства вона має бути останньою.
Влад Горний, Україна.
15.01.2011 р.

0
1 Влад_Горный   [Материал]
Конкурси "Intel-Техно Україна", як і багато інших, мають "доларових" спонсорів і є "вимиванням" інтелекту з таких країн як наша. Але наш проект відхилили від очного захисту, бо він мав цілих три інформаційних "каменя спотикання": в своїй основі - Теорію Ефіра П.Д. Пруссова, борця з ейнштейніанством у будь-яких проявах; над основою - Світоглядну Парадигму Влада Горного, яка пропонує новітні погляди на Всесвіт, Творця, релігію і таке інше; під основою - нашу слабку підготовку до спілкування на англійській мові з іноземними представниками від "замовника". Таких як ми в Америку не повезеш... Але ми рекомендуємо допитливим людям все ж спробувати свої сили в створенні власної Базової Історії Оточуючого Світу, тобто БІОС'у. Це цікаво і повчально.
З повагою, В.Лєвий, В.І. Гусениця.
15.01.2011 р.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0