інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Загальне

Кто виноват в том, что планету катастрофически трясет, заливает, задувает...???
Все познается в сравнении - и физическое, и ментальное, и духовное, но начнем из простого и чисто украинского.

Чому в Україні «закон як дишло»?!

Мене завжди захоплювала своєю «простотою» законотворча практика наших високопосадовців – усім багатотисячним навколодепутатським кагалом, що утримується народним коштом, зліпити і прийняти аби що, а потім Конституційний суд, на вимогу самих же авторів закону, РОЗТЛУМАЧИТЬ все так, як потрібно – головне, то буде Істина в останній інстанції! (або, в передостанній інстанції, або й тимчасова чи ситуаційна істина…). Тобто, як у народі кажуть: «закон як дишло, куди повернув, туди й вийшло». Важливо було зрозуміти, звідки до нас прийшла така хитромудра система, якими силами була впроваджена в законодавчу практику?
Зразок для наслідування відшукався аж надто швидко, з першими «братами» міжнародної інформаційно-диверсійної організації «Свідки Є», які вже давно «торують» свої доріжки попід хати та квартири, через наші мізки та вуха. Вони й демонструють неабияку вправність в трактуванні й розтлумачуванні аборигенам 3-го тисячоліття самотужки зліпленого епосу. Найбільш цікавою і показовою видається повна анонімність тих «тлумачників», ось, для прикладу, шедевр 21-го століття в двох томах під назвою «ПРОРОЧЕСТВО ИСАИИ Свет для всего человечества», перший наклад кожного з них на англ. мові 5 000 000 екз. – основна думка опусу – нав’язливо розповісти історію «чудесного» виникнення організації, її завдань по свідченню близького і неминучого «кінця існуючої системи речей» та, цитую «Одна из причин, по которым христианский мир непременно будет наказан, - это то, как он обращается с народом Бога», том ІІ, стор. З94, останнє речення з п.10. Таких погроз усьому Світу на користь «розсіяного народу», який постійно «зраджував» і Бога, і Сина, в тих паралельних з «Пророцтвами Ісаії» тлумаченнях, більше, ніж достатньо. Але, головним тут видається хибна «стартова позиція» самого біблейського епосу, а вже потім, і його упередженого тлумачення. Чомусь, всім Homo Sapiens’ам грубо нав’язують тільки дві світоглядні моделі: псевдонаукову – «Бога немає, але є закони Природи і еволюція!» та псевдорелігійну – «Бог є Все!», ігноруючи логічно-наукову модель – «Нежива Природа не потребує Бога, а Світ Живого має земного Творця!». До речі, якщо зробити невелику «поправку на авторську правку» біблейського «Битія», то можна підтвердити гіпотезу «еволюційного народження» на Землі самого Творця та творення ним Світу Живого на нашій планеті (і тільки на ній!).
А тепер, ще дещо з біблейської історії і сучасного буття: як би не тлумачили її сучасні «обрізні спеціалісти», людство в далекому минулому було попереджено про глобальні катаклізми (мова тільки про сам факт певних природних катастроф і попередження про них). Сьогодні планета знову підійшла до аналогічних випробувань «на міцність» (можливо, з тих самих об’єктивно-природних причин, що й попередні), але ті, хто має доступ до цієї інформації, «вантажать» нас запланованим і передбаченим знищенням християнського світу, як кривдника «народу Бога». При цьому, свій «Ковчег» вони тримають під «парами», як спастись вже обміркували і до драпмаршу приготувались…
Те, що з Природою планети не все гаразд, або й зовсім погано, відчуває й незрячий. Причини та наслідки трактуються тими ж «спеціалістами», що й біблейські історії. Отже, результат буде таким, як заплановано нашими закулісними управителями-цивілізаторами – спасуться ті, хто про це подбав! Звідки чекати загрозу, яка її причина??? Я не провидець і не академік, але пропоную на розгляд мислячих індивідуумів наступну версію (її науково-теоретичне обгрунтування від П.Д. Пруссова та логічно-теософське від В. Горного можна знайти в Мережі). Суть в наступному: надра (центри мас, вони ж центри тяжіння) всіх великих небесних тіл постійно поповнюються структурованою ефірною матерією, яка поступово витісняє речовину ядра небесного тіла до периферії, тобто до поверхні. Процес триває тисячами років (залежно від маси небесного тіла та деяких інших факторів), але руйнації проявляються в більш-менш стиснутий і окреслений в часі період. Земна кора, наприклад, проплавляється і обвалюється; в неочікуваних місцях відбуваються чималі землетруси, вулканічні виверження (в тому числі, і на «рівному місці», або з підняттям земної поверхні), тощо. На поверхні планети та під товщею морів-океанів виникають величезні площі з підвищеною температурою, що стають осередками атмосферних та океанічних катаклізмів. Головне, що всі ці «симптоми» (чи їх відсутність) можна виявити силами зацікавлених людей, організацій чи урядів, але, для початку, над цим варто замислитись. Відкинувши і заборонивши ефірну першоматерію, людство втратило можливість наблизитись до світоглядних істин та отримати незалежність від кагалу «трактувачів» історії, науки, світогляду та самого буття.
Якщо схаменемось, то своє життя трактуватимемо самостійно, якщо накинемось з кулаками на «інакомислячого», то його (життя-буття) «ТОРУВАТИМУТЬ» інші.
З повагою, В. Горний.
29.06.2012 р.
Категория: Загальне | Добавил: Влад_Горный (30.06.2012)
Просмотров: 942 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0