інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Творчість наших земляків

Як астрологи намагаються маніпулювати свідомістю своїх клієнтів
Астрологія як маніпуляційна технологія

На цьому сайті (Arbuzinka.at.ua) та на сайті Lalak.org.ua я періодично публікую результати своїх роздумів над світоглядними питаннями, в тому числі: космологічними, астрологічними, теософськими та іншими. Оскільки, останнім часом (весна 2013 р.), відомі мені українські астрологи розпочали активні дії (акції) з метою відмежуватись від відверто розважальних псевдоастрологічних матеріалів в ЗМІ різних типів (а я теж підтримую їх намагання), то вважаю за потрібне звернути увагу всіх зацікавлених людей на такі проблеми сучасної астрології, які не виправляються разовими акціями...
Не секрет, що астрологія була, є і буде за своїм використанням суто маніпуляційною технологією впливу на свідомість як окремих людей, так і натовпу або певних прошарків (груп) населення. В сучасному українському суспільстві діяльність астрологів офіційно приєднують до категорії «гадалки», що свідчить про низьку оцінку як технології, так і самопроголошених «спеціалістів» з її впровадження. Відразу скажу, що всю доказову конкретику зацікавлені особи завжди можуть відшукати в інформаційних просторах Інтернету, а я маю на меті дещо інше. Достеменно відомо, що за радянських часів у СРСР був тільки один справді дипломований спеціаліст з усіх наук, пов’язаних з космічним впливом на людей – це Сергій Олексійович Вронський, який, на жаль, навчався в довоєнній Германії, що мало для нього досить трагічні наслідки на теренах Союзу. Такої навчально-дослідницької та лікувально-практичної роботи як у Германії 1933-1941 років, за свідченням самого С.О. Вронського (в його книзі «Астрология: суеверие или наука?», Москва, «Наука», 1991 г.), годі було шукати в СРСР, чи де інде. Фактично, нових знань з астрології взяти ніде, проте всіх бажаючих зображати з себе «справжніх астрологів» виручають потужні комп’ютерні програми, так звані «астропроцесори», яким зовсім не важко видати «на гора» 100-150 сторінок формату А4 з «зоряними одкровеннями». Деякі псевдонаукові нюанси таких космологічних характеристик я вже описував у різних своїх роботах на вищеозначених сайтах, а сьогодні хочу додати свіжу думку. Мова йтиме про так звану «ректифікацію», або відновлення точного часу народження за кількома характерними для індивідуума подіями, що вже відбулися: дати навчання, одруження, народження дітей, аварій, операцій, щасливих подій у житті, тощо. Головне, щоб ці події були, як кажуть, «знаковими». Процес тривалий, складний і полягає в маніпулюванні натальними картами на дати цих подій, що мають проекцію в минуле, на одну просторово-часову відмітку – ФАКТ народження немовляти. Але саме цей метод маніпуляцій і породжує цікаве припущення – якщо дати падіння цеглини на голову, спотикання на рівній дорозі з переломом кінцівки або невдалої (чи, навпаки, вдалої) здачі екзаменів на посвідчення водія – мають у минулому один початок, то, мабуть, ЗНАЮЧИ точний час народження можна прогнозувати день весілля, початку чи закінчення навчання, падіння цеглини чи льодяної бурульки на голову, або день вивиху кінцівки...
Ось тут ми і маємо над чим замислитись – одна справа говорити про риси характеру, темперамент, схильності особистості, про те, що їй близьке і притаманне, а що, навпаки, не характерне, і зовсім інша річ – робити будь-які прогнози на конкретні події в часі та просторі ЖИТТЯ і діяльності особистості, яка має свободу і варіативність вибору програм поведінки, що визначаються (ініціюються, окреслюються, обмежуються і т.п.), на мій погляд, саме космологічними (космобіологічними) впливами найближчих небесних тіл: Місяця, Сонця і планет Сонячної системи.
Сучасні «астрологи», напускаючи «міфологічного туману» на свої висновки і прогнози, зовсім не керуються знаннями про природу планетно-сонячних впливів, про ті механізми в організмі людини, які реалізують ці впливи у конкретні прояви характеру, психіки, моторики та інших програмованих функцій людини, що зовсім не красить ЇХ «астрологію».
Ще одна цікава і крамольна думка, яка стосується механізму запису і збереження життєвого досвіду індивідуума в його довготривалій пам’яті. Як може змінитися суспільство, якщо певні спеціалісти знайдуть (чи вже мовчки знайшли) спосіб зчитувати таку інформацію, наприклад, з мертвого тіла. Жодного секрету не зберегти навіть після смерті, якщо дотримуватись наших церковних обрядів поховання та світських законів про обов’язкове втручання паталогоанатомів у кожне людське тіло, що «відслужило» свій термін. Над цим варто замислитись!
І, на сам кінець, маленький висновок: для людства було б корисним більше знати про космологічні фактори реального впливу на людей, як при народженні, так і в процесі буття, знати закладені в наші тіла Творцем механізми реалізації цих впливів, і, головне, навчитись використовувати ЦІ ЗНАННЯ для успішного удосконалення Homo Erectus та реального перетворення його на Homo Sapiens (жарт, в якому є тільки доля іронії).
Що скажете, шановні читачі? А головне, що подумаєте!
З повагою, Влад Горний, астролог-аматор.
28.05.2013 р.
Категория: Творчість наших земляків | Добавил: Vlad_Gornyj (30.05.2013)
Просмотров: 731 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0