інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Творчість наших земляків

Чи потрібна нам Каббала
Відкритий лист О.М. Лалаку та його симпатикам і однодумцям

Шановний Олександре Миколайовичу! Шановні громадяни України, котрі підтримують Голову ВФПУ та симпатизують йому!
Виникла нагальна потреба поділитись з Вами певними спостереженнями та попередніми висновками і попрохати поради та підтримки.
Головним приводом до цього звернення послугували матеріали, розміщені в різний час на сайті ВФПУ, про вплив на світову спільноту та українську громаду, зокрема, певних сил, що діють за наперед складеними Протоколами, Вченнями та всілякими історичними фальсифікатами. На протязі тисячоліть людство ледь спроможне якось применшити цей вплив, але ніяк не позбавиться від нього…
Оскільки я вже досить тривалий час самотужки працюю над Світоглядною Парадигмою 3-го тисячоліття, то в «потрібний час» отримую інформаційні посилання, що ініціюють думки в потрібному для досліджень напрямку. Ось і нещодавно отримав у подарунок книгу російсько-ізраїльського автора, що має популярне художньо-розважальне спрямування, але відкрито пропагує кілька зовсім не художніх ідей: по-перше – розсіяний по земній кулі «богообраний» народ має спеціальне призначення: в потрібний час доносити людству якісь над цінні, древні знання, без яких йому (людству) аж ніяк не обійтись; по-друге – для захисту цього народу та цієї інформації створені та функціонують спеціальні охоронні структури (Ордени та їм подібні) з відповідним оснащенням, фінансуванням та іншими «супер-бупер» можливостями; по-третє – з 1995-го року для всіх бажаючих відкрито для вивчення та практичного використання древнє світоглядне вчення Каббала, навчителями якого, організаторами навчальних центрів, перекладачами з івриту та коментаторами є представники того ж спец народу, який саме через те й потрібно охороняти…
Для підтвердження початку новітньої кампанії по промиванню мізків наведу дві цитати з Інтернет-джерела, посилання на яке є в одній з цитат:
Рав Міхаель Лайтман
«Історія та мова Каббали
Все те, що нам відомо про вищий світ ще до того, як ми самі осягаємо його, ми знаємо від людей, які його особисто осягли.
Вони описали нам свій шлях, свої відчуття, свої висновки і рекомендації, які пропонуються нам для того, щоб ми пройшли той самий шлях.
Їхнi описи подорожей у вищому світі - це каббалістичні книги, починаючи ще з часів Аврааму.
Авраам був першим каббалістом. Він почав задавати собі питання про сенс життя, і це привело його до необхідності розкриття Вищої сили.
Свої враження від розкриття Творця він виклав у книзі "Книга Створення» (Сефер Єцира). Це було 3700 років тому. Авраам використовував у своїй книзі каббалістичну мову. Цю книгу і сьогодні вивчають каббалісти.
Наступний великий каббалист - це Моше (Мойсей), який осяг Творця й описав свої осягнення у книзі, яку він назвав "Тора» - "П'ятикнижжя» (Біблія).
Для опису своїх духовних вражень він застосував мову Каббали - "Мова розгалужень", яка базується на тому, що наш світ подібний до його кореней у вищому світі.
Оскільки все в нашому світі народжується силами, які походять з вищого світу, то кожний об'єкт, дія, явище в нашому світі подібно до гілки, яка росте з вищого світу...»
«…В усі століття каббалісти писали, що з 1995 року маси почнуть приходити до Каббали, тому що цей час масового виправлення й піднесення до того рівня, звідки сходить душа кожного.
Для тих, хто не поруч з нами, ми створили в Інтернеті сайт на двадцятьох двох мовах — http://www.kabbalah.info. Там ми розміщаємо всі матеріали по Каббалі і методиці її освоєння. Крім того, під час занять ми передаємо в синхронному перекладі на англійській і російській мовах наші уроки. Все залежить тільки від бажання самої людини. Бажаю вам випробувати те прекрасне, що підготував нам Творець!»
В зв’язку з вищесказаним є наступна пропозиція: чи не час протиставити кілька тисячолітнім розумуванням Авраама, і іже з ним, аналогічні, проте більш достовірні світоглядні погляди наших сучасників-українців, які не потребують авторського перекладу та всіляких коментарів, але мають потребу в поширенні, обговоренні та підтримці. Непогано було б продовжити практику керівництва ВФПУ по проведенню конференцій та семінарів (і не тільки в Києві) з залученням істинних патріотів України та всього українського, включаючи світогляд та культурні традиції, аби покласти край негативному впливу «авраамівщини», який має своїм «побічним ефектом» приниження інших націй, підкорення та підпорядкування їх певному «світовому порядку» та ідеям типу «золотого мільярду» і тому подібного.
Свої погляди на проблеми Світоглядної Парадигми 3-го тисячоліття, започатковані 25.11.1998 року (незалежно від відкриття для вивчення Каббали), я розмістив на сайті Arbuzinka.at.ua, де виконую обов’язки одного з модераторів. Матеріали розміщені в 4-х розділах головного меню сайта, тому я не даю прямих посилань. З пунктів головного меню: «Персональні сторінки» =>Сторінка Влада Горного», «Каталог файлів=>Книга «Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського», «Каталог статей=>Статті Влада Горного», «Форум=>Форум Влада Горного» можна потрапити до сторінок з різними світоглядними матеріалами, які, судячи з лічильників на сайті, відвідуються (в тому числі, і матеріали Фронту), але, на жаль, не коментуються вдумливими та відповідальними за свої судження читачами. Ось чому я, насамперед, зацікавлений в діалогах, диспутах, конструктивній критиці та корисних зауваженнях, які сприйму з терпінням, розумінням та повагою.
Україна має право і всі підстави бути Світоглядним Центром сучасної цивілізації, але для цього ми маємо жити власним Розумом і аргументовано закликати до цього світову громаду.
З повагою до всіх однодумців та опонентів, Влад Горний.
26.01.2010 р.

Категория: Творчість наших земляків | Добавил: Влад_Горный (26.01.2010)
Просмотров: 1144 | Рейтинг: 2.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0