інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Творчість наших земляків

Чи можливий "Кінець Світу" в окремо взятій державі?!
Нова фантазійна «страшилка» від Влада Горного

Шановні сміливці, що ризикнули ЦЕ читати!
Доступні нам засоби інформації стверджують, що у нашому Світі все ще є чимало загадкових місць, артефактів та подій, і якщо, навіть, достовірність цих повідомлень сягає всього 1%, то й тоді невідомого забагато для нормального функціонування нашого розуму. Чи можна почуватись комфортно, якщо навколо так багато незрозумілого, непевного, облудного та містичного? Отож, в порядку самозахисту від інформаційної агресії та диверсій, в міру своїх сил і можливостей, я й оприлюднюю свої «страшилки», які отримую від стороннього психоінформаційного джерела, що деякими авторами іменується Егрегором.
Для підключення до «свого» Егрегора мені потрібно не так вже й багато зусиль, головне, щоб була інформація, що збуджує уяву та намагання логічно її інтерпретувати в межах здорового глузду. Тобто, ніякої фантастики, власне, я не пропоную – тільки логіка та здоровий глузд.
І ще одне зауваження, точніше – зауваження Number One. У своїх розумуваннях я покладаюсь на власну Світоглядну Парадигму (див. двомовний проект Влада Горного «Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського» на сайті Arbuzinka.at.ua) та власний БІОС (Базову Історію Оточуючого Світу, див. на тому ж таки сайті).
Я не буду зупинятись на тому, у що я не вірю, а спробую, вкотре, максимально коротко описати своє світосприйняття сьогодення, а вже «приміряти» прочитане на себе, погоджуватись чи ні, і т.д., і т.п., - то вже належить Вам, неупередженим сміливцям, читачам оцих рядків (якщо Ваш «головний інстинкт» теж волає про САМОЗАХИСТ).
Сьогодні я вже ані трохи не сумніваюсь у Акті Творення всього Живого на нашій Планеті, підкреслюю – не самої планети, її надр, водних і повітряних ресурсів, а Біологічного Життя у всіх його проявах, взаємозв’язках та взаємодії, що має забезпечувати вічне існування і розвиток Людини Розумної.
Не маю я сумнівів і в тому, що Людство розвивається під пильним наглядом більш розвинених і інформованих Істот, яких я умовно поіменую Цивілізаторами. Нещодавно я мусив змінити свою думку відносно того, де вони перебували, оті Цивілізатори, протягом всієї , такої не простої, Історії Людства. Спочатку думалось, що вони знаходились поряд – вожді, жреці, імператори, вищі особи наднаціональних інституцій, тощо. Але це було помилковим судженням, бо такі особистості, в жодному разі, не мали права (та й бажання) ризикувати своїм безцінним життям, мали бути «застраховані» від небажаних результатів своєї «цивілізаторської» діяльності. Серед людей могли жити тільки їх слуги-маріонетки, які складають видимий рівень управління цивілізованою спільнотою.
На Землі, фактично, немає де заховатись, але, в той же час, десь має бути «паралельна» малочисельна цивілізація, збагачена системою Знань від Творця, яка зберігає всі наукові та історичні секрети наземного населення, керуючи його розвитком, регулюючи його чисельність і таке інше. Саме представники цієї, «паралельної», цивілізації можуть вдавати з себе «інопланетян» або створювати всілякі маскуючи чи відволікаючі увагу фантоми: провидців, пророків, НЛО та іже з ними…
Я не стану наводити безліч існуючих і загальновідомих доказів моїх висновків. Кожний, хто стане на подібну точку зору, легко знайде їх сам, а той, кому це не до вподоби, намагатиметься спростувати мої твердження, знайшовши власні аргументи. Але ж, справа не в наявності чи кількості доказів, а справа в найближчій меті наших наглядачів, прозорість якої не має жодних сумнівів. Цивілізований розвиток Людства штучно гальмується, аж до вирішення питання про скорочення його чисельності до тієї величини, що не буде загрожувати крахом самій системі життєзабезпечення. Тобто, оголошений в різні способи Кінець Світу має бути неминучим, але різноманітним і рукотворним.
Україна, наприклад, має великі шанси на його реальний початок ще до середини наступного, 2012 року. Про те, як це відбуватиметься, говорити не варто, щоб не отримати звинувачення в підказках деструктивним силам, або в моральних збитках для тих чи інших бізнесових проектів. Останнє було б просто абсурдним, бо нормальний бізнес ґрунтується на всебічному аналізі не тільки поточного моменту, але й тенденцій та екстраполяцій на майбутнє.
Не менш цікавою є думка про те, де ж «поселилась» паралельна цивілізація, яка веде нагляд за неспокійним людством і здійснює корекцію світових тенденцій. Найбільш ймовірними здаються Океанські глибини та Земні надра з входом-виходом (шлюзами) в районах земних полюсів. Саме там знаходиться штучно створений резерв питної води, саме там знаходяться місця, сховані від цікавих поглядів та всюдисущих дослідників.
Не виключено, що до древніх поселян найвищих широт долучились і деякі представники наземного населення, наприклад, вихідці з фашистського Рейху та їм подібні покидьки історії. Ймовірні і резервні базові поселення на найближчих небесних тілах, адже не випадково так і не були розгорнуті і реалізовані грандіозні програми дослідження Землі і Космосу, а, натомість, розвинені країни отримали кризові процеси, політичні колізії, техногенні катастрофи, епідемічні хвороби та природні катаклізми.
Людство завжди було розділене на самі малі і різноманітні угрупування, якими б було легко маніпулювати. Можливо, спільне бажання віднайти своїх «покровителів» та їх земних прислужників могло б об’єднати нації й народи, громади і групи для вироблення інших рішень, не пов’язаних з потребою Світової Кризи та реальною загрозою винищення мільярдів «понаднормових» жителів планети. Рано чи пізно, але потрібно починати жити власним Розумом.
Цікаво, чи є в цій «страшилці» хоч доля Істини???
Без будь-якої поваги до недолугих «цивілізаторів» та їх прислужників, Влад Горний.
24.04.2011 р.

Категория: Творчість наших земляків | Добавил: Влад_Горный (24.04.2011)
Просмотров: 1067 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0