інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Загальне

Баба Ганна і хутірський політес (фінал)
Хутірський прогноз від Баби Ганни (фінал)

Для тих, хто не знайомий з результатами роботи «АВБГ» - аналітичного відділу Баби Ганни, - нагадую: мова йде про те, що спільними зусиллями зацікавлених сторін (осіб) в Україні готується і реалізується самий страхітливий і варварський сценарій – «кінець світу в окремо взятій державі». Я не буду наводити всієї аналітичної бази для такого висновку, - розумний його зробить і сам, а «другому» - «море по коліна»…
До попереднього прогнозу (див. сайти Lalak.org.ua та Arbuzinka.at.ua) тільки додам, що днями до дійових осіб сценарію долучився аж надто серйозний гравець, здолати якого не вистачить ні сил, ні ресурсів. Це вам не румуни-молдавани, яких так і не відігнали від наших територій. Це - «страшилка» світового масштабу. Таким чином, стратегічних зовнішніх гравців, як мінімум, троє, не рахуючи своїх «собак у човні» ледь животіючої держави.
Скажу відразу і відверто, що всі «соплі-воплі» про партії, об’єднання, «майдани» та інші збориська і збіговиська нікого не лякають, бо цивілізація і комунікації в нашій країні можуть бути призупинені практично миттєво і надовго. Будемо сидіти всі по норам, нарам і щілинам та сякати носи (добре, якщо цілі) в носовички. Мережного спротиву, само-собою, теж не буде, бо Інтернет належить до засобів комунікацій, про які вже сказано вище. В таких умовах: селяни щось робитимуть на своєму рівні, що мало впливатиме на загальнодержавні події, а міста будуть блоковані, проте матимуть деякі можливості до дій на власний захист і захист всієї української територіальної спільноти.
Захищаючи себе, своїх рідних та близьких, свою територію від місцевих і забугорних загарбників, кожний має право і зобов’язаний діяти адекватно ситуації або блокувати переважаючу загрозу, тому всі напрацювання попередніх поколінь варто тримати на озброєнні, але один метод особливо результативний в докризовий період (поки годинник зворотного ходу не дійшов до відмітки - «Євро-2012»). Мова йде про окремих патріотів, або зовсім маленькі групки людей з міцними нервами, зірким оком та кмітливим розумом. Треба згадати відому істину – «Є людина, є і клопіт…», а якщо повтікають, то «баба з воза – коням радість». Пізніше можна «дістати» всіх, хто має відповідати за свою державницьку бездіяльність, або антидержавну діяльність. Нехай повернуть все, що награбували, знищили, сплюндрували і закреслили хрест-нахрест.
І останнє, якщо вас беруть на облік (партії, об’єднання, союзи, асоціації і таке інше), значить вас планують виключити з поля дій за власним розумом, у власних інтересах, за власним сценарієм. Співати під чужу дудку можна тільки чужих пісень.
Вибачайте, що не можу розписувати все конкретно, в особах і можливих подіях, бо законослухняна ще з радянського дитинства, але не раджу брудним пальцем навіть перед лицем махати, не те що в рот класти…
Читайте, висловлюйтесь, думайте і дійте!
З Вами Баба Ганна та її «АВБГ».
Вперед, до «кінця світу»!
23.06.2011 р.
P.S. Якщо зобидяться державні «достойники», то хай спробують довести, що я не права.
Категория: Загальне | Добавил: Баба_Ганна (23.06.2011)
Просмотров: 1019 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 3.0/2 |
Всего комментариев: 1
0
1 Влад_Горный   [Материал]
ФІНІТА ля коммедіа (італ.) в Україні!
Баба Ганна чи баба Ванга - поживемо, побачимо.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0