інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Загальне

Підтримаємо наш сайт!
Добра новина

Для нашого району 2008 рік став пам’ятним багатьма подіями, але серед них є одна, яка ще мало відома широкому загалу, а якщо й відома, то не використовується в повній мірі. Арбузинський район, де факто, вже є Інтернет-територією, більше того – Арбузинщина має свій неофіційний сайт за адресою arbuzinka.at.ua, який можна використовувати безплатно і в повному обсязі. Цей сайт створений за допомогою веб-сервісів компанії UcoZ Web Services і адмініструється на доброчинних засадах місцевими ентузіастами інформаційних технологій. Вже зараз створені і заповнюються його сторінки: головна, інформація про сайт, каталог файлів, каталог статей, форум, дошка об’яв, довідники, правила сайта, блоки опитування, статистики, зворотного зв’язку, реєстрації користувачів, пошуку і багато інших стандартних веб-функціоналів, банерів дружніх сайтів інших районів області, реклами, тощо.
На сайті можна взнати погоду в Арбузинці, курс валют, є календар новин і ще багато дечого. Чого на сайті не вистачає, так це дружніх відвідувачів, авторів різноманітних матеріалів, об’яв, учасників обговорень різних тем на форумах і таке інше. Не знають ще про свій сайт школярі району, місцеві політики, партійці, депутати, державні службовці, медики, культпрацівники, журналісти, бізнесмени, перевізники, різні районні служби, працівники сфери послуг, православна громада... Цей перелік можна продовжувати і продовжувати, бо через інформацію в Інтернеті можна поліпшити і прискорити багато добрих справ, знайти друга чи майбутню половинку своєї долі, задовольнити чимало інших культурно-освітніх, побутових і духовних потреб.
Підсумовуючи викладене вище, хочу зазначити, що варто використовувати наявні Інтернет-ресурси як у власних, так і в громадських інтересах, варто об’єднуватись за інтересами навколо можливих «точок входу» в Інтернет-простір, можливо започаткувати Інтернет-кафе (і не одне), а головне, підтримати доброчинний ентузіазм адміністраторів сайту Арбузинського району, які власноруч змінили сучасний інформаційний статус району і дали можливість кожному його жителю заявити про себе, свої таланти, потреби, уподобання, проблеми і т.д., і т.п.
Є надія, що з наповненням інформаційного пульсу цього сайту, до нього виявлять інтерес офіційні особи району, яким місцева громада делегує функції і повноваження управління, від яких сподівається своєчасних і виважених кроків на благо і розвиток району з обов’язковим врахуванням громадської думки, не обмеженої редакційною правкою та наявністю місця для друку.
На власному сайті району вистачить місця на все.
Проте, є потреба і застерегти майбутніх користувачів Інтернет-сервісів: наш сайт – це наше обличчя перед всім Світом, якому він так само доступний, як і нам самим. Не користуйтесь дикими логінами (ніками), не користуйтесь своєю анонімністю для засмічування сторінок, які не модеруються (попередньо не перевіряються), дотримуйтесь Правил сайта і його сторінки приємно вразять кожного відвідувача, підвищать наш спільний рейтинг.
Приємного і корисного Вам перебування в Інтернеті.
Влад Горний, астролог-аматор, теософ, спеціаліст з комп’ютерних технологій (матеріал готувався для розміщення в місцевій газеті «Нове Життя» за згодою її працівників, але так і не був розміщений на її сторінках, мабуть спрацювала корпоративна заздрість. Не ті тепер журналісти, не ті...).
05.11.2008 р.

Источник: http://Власна думка

Категория: Загальне | Добавил: Влад_Горный (05.11.2008) | Автор: Влад Горний
Просмотров: 1025 | Рейтинг: 4.5/2 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0