інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Творчість наших земляків

Влад Горний - "Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського"
Шановні читачі!
Ця книга готувалась до друку майже 10 років авторською «трійцею» з двох віртуальних і одного реального акцептора світоглядної інформації від деякого зовнішнього джерела, умовно названого авторами «Інформаційним каналом Творця». Щодо загальної назви наших книг, то історія досить тривіальна: все, що надходить у суспільство не від Церкви – суть «витівки демонів», а найбільш «демонізованим» є відомий маг і чаклун А.М. Кашпіровський, з яким у авторів є певні зв’язки (про що можна дізнатись з листів В. Горного до Д. Гордона і А. Кашпіровського).
На превеликий жаль, протягом цих років вся увага авторів-реципієнтів була зосереджена на резонансному сприйнятті самої Інформації, а супутні процесу сприйняття цікаві й повчальні моменти, життєві колізії, щасливі збіги обставин та інші чудесні прояви супроводження цього Запису Провидінням та Вищими Силами Природи залишились без належної уваги. Розуміння ж «законів жанру», тобто того, якою повинна бути науково-популярна чи «навколонаукова» література прийшло надто пізно і, безперечно, має відбитись на «читабельності» матеріалу цієї книги.
Пояснимо більш докладно. Зазвичай, добра книга вищезазначеного жанру має містити добірку різної інформації в одному з варіантів співвідношення «золотого перерізу» («Божественної пропорції» - приблизно 62 та 38 відсотків цілого), наприклад: вар.1) до 62 відсотків правдивої та ймовірної інформації додати 38 відсотків «шумової» інформації для надання публікації привабливості в очах пересічного читача та тимчасового розвантаження його мозку від надто інтенсивної розумової діяльності; вар.2) до 38 відсотків правдивої інформації додати 62 відсотки ймовірної та «шумової»; вар.3) (найбільш складний для сприйняття) до 62 відсотків правдивої інформації додати всього близько 38 відсотків ймовірної і «шумової».
На наш, авторський, погляд ми скористались саме 3-м, найбільш інформаційно переобтяженим варіантом, тобто не вклались в найкращі рамки жанру, але інтуїтивно дотримувались «Божественної пропорції». Іншими словами, приблизно 62 «золотих» відсотки резонансно отриманої інформації були внесені до тексту книги «напряму», без будь-яких змін чи доповнень, а близько 38 відсотків – це ймовірна інформація та необхідні атрибути друкованого інформаційного джерела.
Таку книгу, на наш погляд, читати важко, бо відсутні численні «вкраплення» сторонньої інформації, на яких розум, уява і здоровий глузд читача можуть перепочити, осмислюючи попередні тези чи аспекти.
Отже, ми підійшли до суті авторського застереження: наважившись ознайомитись з світоглядними авторськими фантазіями під умовною назвою «Новітній Заповіт», шановний читач має бути готовим до певних розумових зусиль, які, з рештою, приведуть його до розуміння необхідності зміни Світоглядної Парадигми у вічних пошуках Істини.
Саме про можливість і необхідність цих змін і має інформувати суспільство ця книга та її наступні продовження.
=========================================================
Ознайомитися зі змістом можна нижче. Якщо Вас це цікавить, то можна скачати повну версію книги через "Каталог файлів", або за допомогою прямого посилання (розмір 3,55 Мб) "http://arbuzinka.at.ua/load/0-0-0-2-20"
Категория: Творчість наших земляків | Добавил: admin (05.11.2008)
Просмотров: 1354 | Комментарии: 4 | Рейтинг: 3.8/4 |
Всего комментариев: 4
0
4 V_Corner   [Материал]
Хотів би поспілкуватись (не з автором) хто прочитав, як то кажуть від сіль і до сіль, все те, що знаходиться в архіві...
http://arbuzinka.at.ua/load/0-0-0-2-20 cry

0
3 Влад_Горный   [Материал]
Читати треба вміти (і не тільки коротенькі тексти), а ще потрібно навчитись логічно мислити, поважати чужі думки і таке інше.
Якщо будуть думки, заходьте, поспілкуємось. Флуд - на форумі, кому як не модератору це знати.

0
2 V_Corner   [Материал]
Таку книгу, "НА НАШ ПОГЛЯД", читати важко, бо відсутні численні «вкраплення» сторонньої інформації, на яких розум, уява і здоровий глузд читача можуть перепочити, осмислюючи попередні тези чи аспекти.

На чий - "НАШ"?

Прямо читаємо та відпочиваємо... особливо відпочиває розум на пару з уявою, а здоровий глузд читача... навіть не знаю що про нього сказать. cry аж страшно якось... surprised


0
1 Влад_Горный   [Материал]
Останній абзац доданий нашим вельмишановним адміном, який і є його дійсним автором зі всіма нюансами і наслідками.
Влад Горний, один з авторів Книги.
06.11.2008 р.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0