інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Громадські організації, та партії

ОСНОВНІ ІДЕОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ВГО і ВГПР "ВФПУ"
Народові України
Засобам масової інформації
Схвалено рішенням Президії ВГО та ВГПР
«Всенародний Фронт Порятунку України»

від 25.11.2008 р.

ОСНОВНІ ІДЕОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ
Всеукраїнського громадського об'єднання і
Всеукраїнського громадсько – політичного Руху
«Всенародний Фронт Порятунку України»

Аналіз поточного моменту.
Пройшло всього лише 17 років і ми живемо вже у царстві кривих дзеркал. Його величність «долар» править балом. Підкуп став епідемією, хабар став мірилом моральності. Зникла Правда, Свобода, Обов’язок. Почався моральний розпад, здичавілість, деградація у всіх ешелонах влади. До цього звикли владні особи, але що найгірше, до цього звикає зневірений і безправний народ. Високопосадовці стверджують, що ми будуємо правову державу. Але на сторожі чиїх інтересів стоїть право? Сотні тисяч людей в Україні відчули це на собі і можуть сказати, що саме їм отруює життя.
Течія людського життя переходить на негативну основу. Як нам очиститись від злодіїв при владі, від владоможців з низьким рівнем культури, з браком порядності, відсутністю національної гідності? Для відповіді на це запитання зробимо екскурс в недавню історію.
Фашистський план Барбароса передбачав скорочення населення на завойованих слов’янських територіях на 60% в Україні та Білорусії і на 80% у Росії. Соціальна програма передбачала – горілку, тютюн, порнографію. 63 роки як закінчилась друга світова війна. Що ж змінилося за цей час? Нічого. Слід додати наркоманію, СНІД та розквіт торгівлі людьми. Для скорочення населення та знищення генофонду нації, Україну перетворили на полігон неперевірених фармацевтичних препаратів, завозяться і вирощуються трансгенні рослини, генетично модифіковані організми (ГМО) та ін.
Довідка: (генетично модифікованими гречкою та кукурудзою у 2008 р. було засіяно майже 80% сільськогосподарських площ України. Першими жертвами стали бджоли. Вони не розмножуються і гинуть. Як не згадати пророчі слова Ванги «якщо загинуть бджоли, зникне людство». Із ЗМІ відомо, що при згодовуванні ГМО (соя, кукурудза та ін.) групі корів чисельністю 20 особин, приплід потомства дали лише 10 корів, на наступний рік - приплід був лише у 5-ти корів. Вчені Англії та Германії довели, що у людей, які вживають трансгенні продукти знижений імунітет, з’являються алергічні реакції, онкологічні захворювання та ін.)
Вплив екосистеми та неконтрольоване використання заборонених у всьому світі більш як 500 харчових добавок в Україні, призвело до того, що в країні із 100 немовлят тільки троє народжуються без відхилень у здоров’ї.
Чому саме Україна, на відміну від Польщі, яка оголосила себе країною вільною від ГМО, стала полігоном випробування впливу на людину трансгенних рослин? А що робить в Україні американська корпорація «Монсато», яка є розробником генетичної зброї? Всі ці явища підтверджують той факт, що і нині план Барбароса діє, тільки в іншій формі.

Головні тези завдань Всенародного Фронту Порятунку України.
Географічне розташування України має велике значення для світу як транспортного коридору між Європою та країнами з великими запасами вуглеводної сировини. Наша країна опинилась в епіцентрі неоголошеної інформопсихоментальної світової війни за виживання та панування.
Одним із головних завдань Фронту на початковому етапі полягає у посиленні просвітницької діяльності. Народним масам вкрай необхідно доносити правдиву інформацію, яку приховують або замовчують панівний режим та олігархічні ЗМІ.
Для цього вкрай необхідно створити всесвітню українську газету, Інтернет -газету, Інтернет - телебачення, творити свою політичну структуру бо всі політичні партії працюють практично проти України. Одні борються за повернення України до Радянського Союзу, інші за входження в ЄС та НАТО. Ці обидва підходи в міжнародній політиці однаково не сприятимуть створенню могутньої і самодостатньої України і на цьому етапі лише посилять загрози для її незалежності (див. «головна мета і ключові завдання ВГО «Всенародний Фронт Порятунку України» під редакцією О.Лалака).

Наша концептуальна теза – ідеологія має бути похідною від національної ідеї.
Ми повинні керуватися національною потребою, а не політичною доцільністю, говорити правду і тільки правду і в цьому наша моральна перевага. Дати народу оновлений світоглядний імпульс, розкрити механізми пограбування українців інтернацистами (див.проект під редакцією О.Лалака).
Коли критична маса народу почує і сприйме нас (фальш політиків народ відчуває на рівні підсвідомості), тільки тоді наші ідеї можуть матеріалізуватися. В умовах духовно -інформаційної війни це зробити не просто. Ось чому ми повинні залучати до нашого Руху людей з різними політичними уподобаннями задля порятунку України від зникнення. Україна у всіх її громадян одна єдина.
Відомо, що Україну поділили по кишеням декілька сімейно-олігархічних кланів. Ними присвоєно сотні тисяч підприємств. Керують цими підприємствами їхні прислужники – колаборанти - мародери, одержимі бажанням розбагатіти за народний кошт.
Мільйони молодих, працьовитих і кваліфікованих людей виїхало за кордон. Звідси розбалансованість народного господарства, вища освіта не гарантує працевлаштування, а народним господарством керують ті, які не володіють предметом ввіреного їм напрямку роботи. Звідси маємо системну кризу щодо посилення загрози екологічних та техногенних катастроф.
Закони, які приймає Верховна Рада від існуючої системи влади, не дозволяють нормальній людині вести бізнес тим паче, якщо ти не кум, брат, чи сват високопосадовцю. По злодійським схемам банкрутства і приватизації знищені високотехнологічні конкурентноздатні підприємства . Вирішальна роль у цьому належить зовнішнім чинникам. Так всеохоплююча, штучно створена інтернацистами, світова економічна криза накрила Україну і змушує нас змінити світоглядні принципи на створену систему влади і нагадати владоможцям, що існує не тільки кара Божа.
Внаслідок умисних, підступно спланованих міжнародною закулісою знищення конкурентноспроможних науки, промсисловості, сільського господарства, ВПК, та армії, Україна стала експортно залежною сировинною країною. Якби в Україні працювали заводи, які випускають, тепловози, вагони, та іншу техніку, яку традиційно виробляли в Україні, сталеливарні заводи та шахти нині не так потерпали би від світової кризи. Від’ємне сальдо у зовнішній торгівлі України досяг $ 24 млрд. При цьому Україні у 2009 р. потрібно повернути тільки по короткостроковим кредитам $ 29 млрд. боргу.
Політика запозичень коштів у МВФ ні одній країні світу ще не принесла економічного процвітання і тільки стимулювала розквіт корупції. Газета «Вечерние Вести» за 28.10.2008 р. повідомляє, що «МВФ надасть кредит Україні для підтримки економіки $16,5 млрд. і як підкреслила прем’єр Ю.Тимошенко, ця допомога (зверніть увагу на те, як ставиться питання, не позичка, а допомога Авт.) прискорить діалог України з другими міжнародними організаціями і закріпить довіру приватних осіб».
Всі 17 років «незалежності» наші правителі – колаборанти так званими «реформами» грабують і пригноблюють народ за наказами закордонних радників. Фактично ми живемо в умовах неоголошеної повної окупації України та поневолення нашого народу в усіх її проявах: фінансово-економічна, політична, ідеологічна, інформаційна. Все це відбувається в умовах системного і цілеспрямованого «мирного» знищення всіх силових та правоохоронних інституцій нашої Держави. Так зовнішня агресія і завоювання території України «мирно» здійснюються інтернацистами під виглядом демократії на початку ХХІ століття.
Нині відносно долара США і Євро гривня, з точки зору купівельної спроможності, є недооціненою, але курс гривні падає і це при найвищому врожаї у цьому році. Це явище треба розцінювати, як штучне заниження курсу гривні не тільки з метою наживи. Надання небаченого кредиту від МВФ у розмірі $16,5 млрд. має ще і далеку перспективну мету.
Повертати кредити Україні нічим, крім землі, мораторій на продаж, якої, скоро зніме Верховна Зрада. Крім цього 1% від суми цих кредитів отримають українські банки, які фінансово підтримують політичні угрупування Верховної Ради незалежно від їх політичних кольорів. Це явище можна назвати відвертим підкупом Міжнародним Валютним Фондом політико-економічних груп, які представлені у Верховній Раді України, що було продемонстровано засіданням останньої від 29.10.2008 року, у присутності представників МВФ (потрібна точна дата і вказати чим конкретно продемонстровано…).
Такі країни, як Китай, Японія, Білорусія, Росія практично не відчувають світової, штучно спланованої, світовою мамоною, кризи, бо у них є (відносно Росії вважаю, що там все аналогічно з Україною!!!) свої рідні національні уряди. А Бразилія та Аргентина взагалі відмовилися від долара при міждержавних розрахунках. Усі розуміють, що долар є паперовим «фантиком», нічим не забезпеченим і штучно зроблений товаром. Якщо необхідно заволодіти якоюсь державою, Федеральний Резервний Банк США, надрукує цих фантиків трильйони.
У свою чергу, за МВФ стоїть волохата рука дядька Сема. Ми не шукаємо ворогів, але чітко усвідомлюємо, що наддержава США (аналогічно колишньому СРСР), є імперією зла. ЇЇ державна політика є по суті людиноненависницька. Підтвердженням цьому є її війни не тільки у В’єтнамі, Афганістані, Іраку, чи бомбування Югославії урановими бомбами, а й шкодою, яку вже заподіяла політика США Україні - це скасування 300 млн.$ контракту з Іраном, втручання у внутрішні справи нашої країни та ін.

На жаль, до цього часу, доля України визначається не українським народом.
Нами чітко окреслені тактична, стратегічна мету Фронту і ключові принципи здійснення стратегії Всенародного Фронту Порятунку України. Але найголовнішим і найактуальнішим завданням Фронту на цьому етапі є унеможливлення торгівлі землею сільськогосподарського призначення, точніше торгівлі правом володіти землею (землю неможливо взяти з собою, чи кудись вивезти). Земля дана нам Богом. Це невід'ємна частина духу нашої нації.
Згідно ст. 14 Конституції України, «земля є основним національним багатством. Право власності на землю гарантується».
Згідно ст. 121. Земельного Кодексу України, земля гарантується кожному громадянину Україним по п’яти пунктам:
1) Під селянські господарства – 2 га.;
2) Під будівництво на селі – 0,25 га, у ПМТ – 0,15 га., у містах – 0,10 га.;
3) під гараж – 0,1 га.:
4) під садівництво – 0,12 га;
5) під город – 0,10 га.
Тисячі громадян України, які вже зверталися до владних структур з заявами на отримання землі або земельних сертифікатів, отримали відмову з різними формулюваннями. Отже коли влада робить мільярдні запозичення у Міжнародному Валютному Фонді, а розраховуватись збирається нашою землею, (про це заявила Ю.Тимошенко) то це означає, що в українців відберуть Батьківщину. Така заява Прем’єр-міністра говорить про те, що вона не поділяє прагнень народу, не індетифікує себе з цим народом.

Висновок.
Незалежно від кольору влади , білих, чи помаранчевих, сутність їхня одна – всі вони вірно служать міжнародній закулісі та є їх марионетками.
Автор ідеї Української Духовної Республіки, Микола Руденко, довів, що джерелом прибуткової вартості є Сонце, а земля є інструментом отримання різних видів енергії необхідних для життєдіяльності людини. Уявіть, якою буде вартість землі через 20-30 років, коли запаси органічних видів палива на планеті Земля закінчаться !!!
Тепер стає зрозумілим, чому відмінена в українських паспортах графа національність і йде прискорена очистка території України від автохтонного населення. Цілком ймовірно, що ті 5 млн. українців, які залишаться, будуть проживати в резерваціях чи бантустанах. Це називається закладною технологією глобалізаторів - інтернацистів.
Перший етап приватизації влади і другий етап легалізації незаконно привласненого майна, завершився.
Але життя не закінчується, кінця світу не буде, інформаційний модуль завдяки Інтернету запущено. Окрім 33% світових запасів чорнозему в Україні є майже всі мінеральні ресурси, які існують в природі. На нашій планеті таким самим місцем є тільки Конго. Україна є акупунктурною точкою планети. Якщо за десятибальною системою порахувати запаси мінеральних ресурсів на душу населення в різних країнах Світу , то це співвідношення буде дорівнювати: для України – 10, то для Росії – 8; США – 2,5; Японії – 0,2…
Ще одне багатство, яким володіє Україна, це сіра речовина – мізки, які практично вивезені за кордон завдяки існуючому незмінному владного режиму і який потрібно негайно міняти, а вченим, які виїхали за кордон, створити умови для повернення. Це є одним із головних завдань нашого Фронту.
Але багатства країни, це ще не все. Отже, творення нового модернового, консолідованого та конкурентного суспільства є також стратегічною метою Фронту. Тому, на відміну від нинішніх керманичів, які нав’язують народу різні рецепти ремонту системи, наш цю систему докорінно змінить.
Наше завдання є надзвичайно масштабним за своїм задумом, а тому ми не маємо нічого спільного з новітніми соціально-політичними технологіями на зразок Помаранчевих та Бархатних революцій, які були організовані і фінансувалися світовою закулісою для підкорення відповідних територій та їх народів ззовні спираючись на внутрішніх агентів впливу.
Тому, єдиним позитивом Помаранчевої революції для нас є прояв широкими масами патріотизму і небайдужості до долі країни. Але є і значний негатив, задоволення від якого, не приховують глобалізатори. Так тижневик «Зеркало недели» (№ 2 за 2007 рік) опублікував розлогу статтю одного із фінансистів помаранчевої революції Бориса Березовського, в якій він зазначив, що головним здобутком Помаранчевої революції є зміна менталітету нації (До речі у Франції дії осіб, чи організації, які призводять до зміни менталітету нації є кримінальним злочином).
Чому для народу зміна менталітету є річ небезпечною? Лідери «революції» свої обіцянки народу, дані на Майдані під час та після помаранчевої революції не виконали і не збирались їх виконувати від самого початку. Як з часом з'ясувалось, вони просто цинічно і нахабно обдурили народ. Ситуація в країні ще більш погіршилася. Народ розчарувався і зневірився. А зневірена людина є носієм рабської психології. А принижена ще й бідністю, безправ'ям та голодом, залякана людина завжди здатна погодитись на все. Жахливі уроки голодоморів в Україні у ХХ столітті є тому яскравим прикладом.
Цим користуються аморальні особи, щоб прийти до влади. Останні перевибори у м. Києві тому наочний приклад: достатньо роздати продуктові пайки… А ще більшого успіху під час виборів можна досягнути, якщо за рахунок громади міста надати дотації до пенсій (принцип розділяй і владарюй). Громадяни, які голосують за такого морального виродка, не винні. Напівголодне існування деяких категорій пенсіонерів, коли не вистачає коштів не тільки на харчування, але й на ліки, погоджується на синицю в руках навіть розуміючи, що поступають неправильно. Ця соціально-політична технологія була обкатана інтернацистами ще під час голодоморів в Україні, коли за буханку хліба люди віддавали всі свої коштовності, а інколи і душу.

Якою ми бачимо Україну, достатньо концентровано показано в матеріалах Фронту під редакціями О.Лалака та В.Олійника.
Мою записку прошу вважати доповненням до їхніх проектів. Очевидно постала перспективна мета-це створення слов’янського союзу. Україна, змогла б ініціювати цю ідею слов’янського союзу, маючи певні моральні переваги, як країна, що є спадкоємницею Київської Русі, ніколи не вела загарбницьких воєн, а народ України не має вродженої ненависті до інородців. Потрібно тільки позбутись комплексу меншовартості і продемонструвати свою інтелектуальну перевагу.
Фронт повинен зробити перші кроки, для створення режиму політичної довіри з нашими сусідами.
Пропоную Вашій увазі свої міркування стосовно головних принципів перетворення віртуальної України в реальну. Головне, це спрямування (формування???) свідомості громадян на новий курс розвитку, а саме:
1. Повна ліквідація причин старіння та вимирання нації. Стале відтворення поколінь. Створення умов безпечної життєдіяльності.
2. Відповідальність управлінців (Договір між владою і народом про юридичну відповідальність).
3. Диференціація зарплати залежно від показників управління. Оптимізація кількості управлінців. Праця управлінця - творча праця. Оплата управлінців по результатам роботи.
4. Правда, людяність, народність, справедливість, чесність,.
5. Освіту всім.
6. Дружба народів, уникнення розбрату.
7. Забезпечення природних потреб людини. Геть протиприродні потреби.
8. Знижувати ціни. Підвищувати зарплати.
9. Знищення лихварства.
10. Геть безробіття. Скасування ПДВ.
11. Знищити причини злочинності.
12. Безпека країни і кожної людини.
13. Конкурс ідей на нову модель управління задля сталого розвитку суспільства.
14.Створення прогнозно-концептуального центру.
15. Інноваційно-випереджуючий розвиток.
15.Плекати духовні та матеріальні інтереси народу.

Важати це моральним зобов’язанням перед українським народом кожного члена ВГО та ВГПР «Всенародний Фронт Порятунку України»

Президія ВГО та ВГПР «Всенародний Фронт Порятунку України»

Документ підготовлений членом Президії М.В. Бойком 30.10.2008 р.
з правками, доповненнями та уточненнями Голови ВГО та ВГПР
«Всенародний Фронт Порятунку України» Лалака О.М. від 22.11.2008 р.

Категория: Громадські організації, та партії | Добавил: Влад_Горный (10.04.2009)
Просмотров: 1562 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0