інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Історія [8]
Історія селища, та краю
Громадські організації, та партії [14]
Творчість наших земляків [19]
Вірші, розповіді...
Загальне [15]
Цікаві місця [6]
Заповідні, та просто цікаві місця району і регіону

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог статей

Головна » Статьи » Громадські організації, та партії

Три жорстоких правди від ВГО і ВГПР "ВФПУ"
Народові України

Засобам масової інформації

Схвалено рішенням Президії ВГО та ВГПР
«Всенародний Фронт Порятунку України»

від 21.10.2008 р.

ГОЛОВНА МЕТА, КЛЮЧОВІ ПРИНЦИПИ І ЗАВДАННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ
Всеукраїнського громадського об'єднання і Всеукраїнського громадсько – політичного Руху «Всенародний Фронт Порятунку України»
(ТА ТРИ ЖОРСТОКИХ ПРАВДИ)

Чому потрібен Всенародний Фронт Порятунку України?
В Україні встановлений антинародний режим панування над народом. Два головних злодійських олігархічних клани космополітів підконтрольних «Заходу» і «Сходу» вже вкрали у народу і незаконно привласнили собі 90% всіх його національних багатств. Влада і «опозиція» – одна суть – грабіжники і «злодії в законі», влада безперервної кризи і «дерибану». Майже всі депутати і міністри, глави адміністрацій і т.п. – міліонери, мультиміліонери і міліардери. Всі протистояння між ними, інфляції та гіперінфляції – це боротьба за рештки народної власності, які ще залишились у Держави і територіальних громад. Діючи за принципом окупаційної влади «Розділяй і владарюй», вони свідомо розривають Україну навпіл сіючи штучну ворожнечу між Сходом і Заходом. За допомогою незаконно накрадених надприбутків, і ці 2 половини цілого вони штучно розшматували на 157 політичних партій та рухів від крайнє лівого до крайнє правого спектру. За концепцією керованого хаосу їм вдалось дезорієнтувати народ, посіяти хаос в свідомості людей, не дати отямитись і згуртуватись їх активній, патріотичній частині у всенародний опір.

Причини системної, безперервної і зростаючої кризи.
При відсутності стратегії інноваційного державного та суспільного розвитку, в Україні запроваджена злочинна модель державного та суспільного устрою, які у своїй основі мають глибоко ешелоновану систему бюрократичних корупційних зв'язків – абсолютну владу грошей і чиновників при повному безправ'ї простих людей. Конституція, закони, суди, вся правоохоронна система і чиновництво по своїй суті антинародні та аморальні – слуги капіталу і корупції, а не Закону і народу.

Ситуація катастрофічна!
Вся влада узурпована. Держава повністю «прихватизована» панівними кланами. Народ – єдине законне джерело влади не тільки незаконно відсторонений від неї, а й позбавлений контролю над нею. Ліквідація мажоритарної і запровадження пропорційної системи виборів, введення і постійне збільшення прохідного бар'єру для політичних партій під час виборів свідчать – абсолютна монополізація всієї влади та народних багатств в руках лише двох найпотужніших олігархічних кланів вступили у завершальну стадію: мізерні рештки народовладдя остаточно знищені, а панівна верхівка остаточно структурувалась для безроздільного панування і репродукування влади всіх рівнів у виключно своєму замкненому від народу колі. Народ і Держава із суб'єктів права перетворені в рабів та прислужників новітніх панів.

Наслідки злочинної політики влади.
Держава системно деградує і занепадає – знищені рештки базових основ народної, демократичної, правової Держави. Держава стала не захисником, а грабіжником народу.
Суспільство дезінформоване, зневірене, деморалізоване, народ вимирає. Відбувається витончений геноцид корінного народу, як стрижня національного державотворення, законного власника всієї території і багатств країни. Про будь-яку справедливість вже навіть ніхто не згадує.
Через безглузду зовнішню та внутрішню політику, Україна та її народ опинились перед загрозою остаточної втрати своєї незалежності, цілісності та самостійності держави.

Наша триєдина тактична мета – об'єднати всі здорові сили суспільства в єдиний потужний, самодостатній і надійний державницький стрижень; привести до влади справжніх патріотів–державників, інтелектуалів, професіоналів; ліквідація антинародного режиму: повна люстрація керівних кадрів, усуненням і покарання злодіїв при владі, повернення народу всього вкраденого у нього.

Наша стратегічна мета – Україна – повноцінна, народна, справедлива Держава, країна найсучасніших інноваційних технологій і флагман цивілізаційного розвитку, а кожний її громадянин – заможня і поважна у Світі людина, інтелектуал, високо культурний і духовно багатий патріот своєї Держави.

Ключові принципи здійснення нашої стратегії.
1. Опора на державницький людський стрижень нації та потенціал всього народу, звільнення їх від пригноблення злочинним, окупаційним режимом, якнайширше залучення і активізація у державотворенні та регіональному розвитку: відновлення і значне розширення прав громадських організацій та територіальних громад на висунення своїх представників у всі гілки державної та представницької влади (суд, прокуратура, міліція тощо).
2. Потужна і всеохоплююча вертикаль сильної державної влади від Президента до найнижчого чиновника та повна люстрація всього її кадрового ресурсу – запорука цілісності, недоторканості і розквіту Держави.
3. Президент України обирається всенародно, є єдиним главою Держави і всієї виконавчої влади, несе перед народом персональну юридичну відповідальність за наслідки своєї діяльності.
4. Справедливість, висока духовність і рівність громадян незалежно від їх соціального і майнового стану – основа Конституції та всіх законів.
5. Всі стратегічні об'єкти та підприємства – власність Держави (тобто всього народу).
6. Побудова досконало структурованого і справедливого суспільства. Впровадження дієвого народного контролю за всіма сферами діяльності Держави. Український Солідаризм – запорука консолідації та високої організації всіх державницьких сил.
7. Муніципальна «революція» на зразок передових країн Заходу зі значним посилення прав територіальних громад: збалансований перерозподіл повноважень Держави і місцевої влади на операції з майном, коштами та земельними ресурсами – надійний механізм знищення корупційно-бюрократичних надбудов на всіх рівнях.
8. Високий національний патріотизм у всіх сферах державного і суспільного життя. Чиновник будь-якого рівня та члени його родини не мають ні законного, ні морального права «жирувати» на фоні злидарювання інших.
9. Земельні, водні ресурси і надра країни – виключна власність всього народу, а доходи від них розподіляються між всіма громадянами України у рівних частках незалежно від їх фінансового і майнового стану: жоден чиновник не вправі розпоряджатись народним добром на власний розсуд.
10. Засоби масової інформації – засоби якісного, об'єктивного інформування, навчання, виховання народу, забезпечення його якісною інформаційною продукцією, а не засоби обману, маніпуляцій зі свідомістю та підсвідомістю (зомбування), дебілізації, розтління молоді, деморалізації, дезорієнтації, поневолення і геноциду народу.
11. Всебічне і повне забезпечення інтересів та потреб народу. Безкоштовні медицина та освіта. Відродження фундаментальних засад української духовності і моралі. Справедливий перерозподіл пенсій і зарплат всім без винятку громадянам України: зарплата і пенсія багатих не повинні перевищувати 5-10 мінімальних зарплат і пенсій менш забезпечених.
12. На противагу нелюдським грабіжницьким ідеологіям, комуністичній – «щоби не було багатих» та сучасного панівного режиму – «бідні повинні служити багатим і бути їх рабами», ми закладаємо протилежний принцип справедливості – «щоби не було ні бідних, ні надмірно багатих за рахунок бідних». Це єдино вірний шлях забезпечення гідного життя для всіх без винятку людей, які законно проживають в Україні.

Підстави для оптимізму та успіху наших задумів і реформ.
Україна за своїми геополітичним положенням, ресурсами і значенням в історії людства – одна з найбагатших країн Світу. Маємо 37% чорнозему планети. В Україні розвідано лише 5% її надр…
Навіть Арабські Об'єднані Емірати на рахунок кожної своєї новонародженої дитини вкладають заощадження в розмірі 100 000 доларів США. Лівія рівно розподіляє між всіма своїми громадянами прибутки за кожний видобутий літр нафти… Саме такою має бути справедливість! Все інше – від лукавого.

Порятунок і рух України вперед – це докорінна зміна державного устрою, системи влади, ліквідація диктатури олігархічних кланів та усунення від влади їх слуг!!!

Влада нам постійно бреше – каже немає коштів, а сама розкрадає їх. Попередній Президент Л.Д. Кучма офіційно заявляв, що 60% бюджету Держави знаходиться в тіні. Теперішній Президент В.А. Ющенко офіційно визнав: «Якщо ти не падлюка, то не можеш стати депутатом». Вони казали правду. Але і це лише дрібна частина правди, яка закономірно притаманна всьому пострадянському простору:
«…По данным МВД РФ в 1990-1991 годы в теневой экономике производилось 10-11% ВВП. В 1993 году эта доля составила 27% , в 1994-м-45%, 1996-м-46%.... В настоящее время сумму похищенных и вывезенных за рубеж денег оценивают от 300 до 800 млрд. долларов США…»
"Достижения" России за годы "реформ"… 2000 г.

НАРОД МАЄ ПРАВО ЗНАТИ ПРАВДУ, ЯКУ ВПЕРТО ЗАМОВЧУЮТЬ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ МАРІОНЕТОК

Жахлива правда № 1.
Мер столиці України Л.М.Черновецький офіційно заявив, що порівняно з його попередником О.О.Омельченком, він за 6 місяців збільшив річний бюджет м. Києва з 5 до 25 млрд. доларів США (в 5 разів). Це означає, що на кожного киянина в бюджеті міста на 1 рік закладається 10 000 доларів, тобто, на сім’ю із 4 чоловік витрачається 40 000 дол. Враховуючи реальну собівартість будівництва 1 кв.м жилої площі в м. Києві – 180 доларів, кожні 5 років міські чиновники викрадають у кожної сім’ї киян 200 000 доларів США, що дорівнює вартості площі житла і офісів в м. Києві на понад 1000 кв.м.
У свою чергу, виходить, що річний бюджет м. Києва дорівнює річному бюджету решти всієї України. Ви вірите в це? Висновок один – весь народ нещадно обдурюється і грабується!

Жахлива правда № 2.
Під час приватизації ця влада нещадно дурила народ скуповуючи у нього майнові приватизаційні сертифікати по 10 грн. А ті, що були вкладені в трасти – просто викрадені у народу за безцінь. Обдурений компартійною номенклатурою і відучений від господарювання своєю власністю народ це мовчки проковтнув. Що ж відбулось?
1. Загальна вартість всієї нерухомості України станом на 1991 – 1996 рр. за окремими оцінками складала понад 50 трильйонів доларів США. Це значить, що на кожного жителя України в рівних частинах припадало нерухомості на суму 50 000 000 000 000 доларів : 50 000 000 жителів = 1 000 000 доларів США.
Таким чином, тільки за часи злодійської приватизації, у кожного жителя України ця злочинна влада шахраїв вкрала і незаконно привласнила собі 1 мільйон доларів США. Це без урахування вартості безцінних чорноземів та надр України, які й досі нещадно грабуються цією клікою бандитів і грабіжників. Тепер вони намагаються остаточно привласнити собі всі наші чорноземи і надра – ось головна мета їх намірів перетворити землю в товар. І за сучасними розцінками на землю (для себе), вони вже зараз спроможні скупити 100 територій України разом взятих.
2. А тепер згадаємо наслідки гіперінфляції («грошової реформи» і запровадження гривни) у 1996 р., коли 1 грн. була штучно прирівняна до 100 000 купоно-карбованців…і згадаємо реальну вартість 1-го рубля відносно 1-го долара США у 1990 р.:1 долар США = 55 копійок СРСР.

Важлива історична довідка.
Після повалення монархії у 1917 р., золотий запас Російської імперії складав 85 000 тонн золота (тобто, на кожного із 150 млн. громадянина СРСР в той час припадало близько 600 гр. золотих запасів держави).
У 1986 р., саме перед початком «перебудови», золотий запас СРСР складав 27 000 тонн золота (на одного громадянина СРСР припадало вже близько 96 грамів золотих запасів держави).
У 1991 р., після завершення перебудови (тобто, за одну п'ятирічку), цей запас вже складав всього 500 кг. – 1,7 гр. на одну людину (за не повних 3 покоління – 70 років все було цілеспрямовано і планово розкрадено компартійно-комсомольською верхівкою СРСР, республік та їх закордонними спонсорами-покровителями починаючи з 1917 року).
Перебудова розпочалась з гучної справи слідчих з особливо важливих справ СРСР Гдляна та Іванова, які довели і з трибуни З'їзду КПРС заявили, що в СРСР діє най масштабніша у Світі корупційна змова на чолі з окремими членами Політбюро ЦК КПРС, які організували тотальне розкрадання СРСР і всіх союзних республік… Весь цей скандал раптом затих і СРСР був цілеспрямовано та миттєво розвалений. Адже, немає держави – немає і її розкрадачів, - як кажуть, «Кінці в воду»…
Порівняємо, що ж таке 85 000 тонн золота при вартості одного його граму 10 рублів СРСР у 1990 році? Рахуємо: 85 000 000 000 грам х 10 рублів = 850 млрд. рублів СРСР або 1 трлн. 317 млрд. 500 млн. Сума приблизно дорівнює державному бюджету США у 1995 році і в 2 – 3 рази перевищувало бюджети найпотужніших країн Світу:
«…Бюджеты некоторых развитых стран в 1995 году: США 1442,66 млрд. долл., Япония-564,75, Германия-509,36, Франция - 464.5, Великобритания - 384,20…
…Социально-экономические потери от приватизации и разрушения экономики превышают 9500 триллионов рублей в ценах 1995 года, в том числе: экономические потери составили более 5000 триллионов рублей и социальные - более 4500 триллионов рублей, что эквивалентно двадцати годовым бюджетным доходам Российской Федерации за 1996 год…».
"Достижения" России за годы "реформ"… 2000 г.

Виникає законне запитання, як же шляхом інфляції був пограбований народ? Схема надзвичайно проста. Під виглядом запланованої грошової реформи на всьому пострадянському просторі спритні шахраї світового масштабу - покровителі і банкіри корумпованої компартійної верхівки за кордоном кілька місяців друкували нам «нашу» валюту і газетні папірці - купони в необмеженій кількості (до речі теж за великі гроші). А в цей час наша перефарбована владна верхівка разом з верхівкою «Національного» банку України, у вигляді величезних позик (ссуд) та інших довгострокових кредитів вилучила, привласнила собі всі банківські грошові запаси, швидко конвертувала їх у тверду іноземну валюту і поклала в іноземні банки по такому курсу, щоби про це завжди мовчав і ніколи не згадував «цивілізований захід». Але ж, гроші потрібно повернути Державі. Для цього і була поетапно реалізована концепція гіперінфляції, завдяки якій шахрайська панівна над народом верхівка достроково погасила свою заборгованість по позикам (ссудам) та кредитам, але вже не по курсу 1 долар США = 55 копійок СРСР, а по курсу 1 руб. СРСР 1990 р. = 1 купоно-карбованцю 1996 р. Тобто, із кожного мільйона рублів СРСР (1 550 000 доларів США) ці шахраї при владі повернули народу (в банки) лише одну стотисячну частину запозиченого, яка дорівнює 10 грн, а народу збрехали, що їх грошові заощадження та накопичення з'їла, начебто, інфляція. Будь-яка людина з вищою освітою знає, що кожні 10 радянських рублів СРСР були підкріплені 1 гр. чистого золота, а за кожним цим грамом золота стояла конкретно вироблена продукція. Отже, розікрали не тільки золото, а й незаконно за безцінь привласнили собі всю продукцію (нерухомість і землю тощо) – працю, кров та життя багатьох поколінь і сотен мільйонів людей – наших батьків, дідів і прадідів…
Це найцинічніша і наймасштабніша брехня, до якої вже втретє після «Великої соціалістичної революції» (точніше заколоту) вдались власники МВФ та «цивілізовані країни» Заходу на всьому Радянському, пострадянському просторах та в інших пограбованих ними ж країнах Світу. Ось кому потрібно було і зараз необхідно нещадно знищувати наші народи сотнями мільйонів людей для остаточного приховування не тільки цієї жорстокої правди, а й для знищення законних спадкоємців всіх наших національних багатств… А відтак, саме ці інтернаціональні міжнародні злодії від «демоно-кратії» і організували І та ІІ Світові війни ХХ століття, всі репресії, голодомори та геноциди корінних народів на наших землях, які тривають і понині!!!
І тепер вони під виглядом грабіжницьких іноземних кредитів в борг, під величезні відсотки дають нам «допомогу» у вигляді тієї самої однієї стотисячної частини того, що вони вкрали у нас і на чому вони й досі цинічно жирують під виглядом досягнень своєї капіталістичної «демократії» – цинічної, безроздільної і безпардонної влади награбованих грошей.
Ось вони злочинні формули пограбунку і магічні співвідношення: 1 х 10 та 1 х 100 000. Ця їх математична закономірність злочинних пограбувань незмінно зберігається протягом багатьох, а не тільки останніх ХХ і ХХІ століть. Це чорна магія світових диявольських сил в дії – завуальована форма новітнього рабства!!!

Жахлива правда № 3.
За 17 років «Незалежності» населення України тільки за рахунок подвійного перевищення смертності над народжуваністю скоротилось з 52 до 42 мільйонів чоловік (500 – 700 тисяч на рік). Із цих 42 мільйонів 7 мільйонів виїхало за кордон в пошуках гідних життя і зарплати. В цей же час, в’їхало в Україну близько 7 мільйонів мігрантів. Залишається лише легко порахувати, що через 1 покоління корінне населення України буде складати національну меншість. Хіба не зрозуміло, кому і для чого вигідно, щоби в Україні не залишилось прямих і законних нащадків власників всіх цих наших багатств???

Для порівняння!
Річний валовий національний продукт США з населенням близько 300 млн. чоловік, у 1990 р. складав 5,570 трильйонів доларів США. Середня зарплата близько 3000 доларів на місяць. Отже, для того, щоби виробити продукцію на суму 50 трильйонів доларів США (мінімальна вартість нерухомості України у 1990 р.), останнім потрібно майже 10 років. А якщо взяти загальний обсяг річного валового продукту всіх країн Світу, то він якраз і дорівнює 50 трильйонам доларів США!!! Останні, у свою чергу, заборгували приватним інтернаціональним банкірам вже 500 трильйонів своїх доларів, що дорівнює 10-річному валовому продукту всього людства земної кулі в цілому!!! Знову співпадіння? Навряд чи!
Отже, навіть цілеспрямований і системний пограбунок та розвал СРСР світовою закулісою з подальшим нещадним грабунком всього пострадянського простору не врятували дуту світову фінансову систему від повного краху, який назрівав вже в ті часи, а лише відтягнули її на 20-30 років…
Річний валовий національний доход України на душу населення у 1995 році складав 2400 доларів США. Звідси загальний валовий національний доход України:
2400 х 50 млн. громадян = 124 млрд. 800 млн. доларів США. Таким чином, для того, щоби сучасне і майбутні покоління України спромоглись окупити своєю працею всю нерухомість, яку у них вкрали за 1 день, потрібно 50 трильйонів доларів поділити на 124 млрд. 800 млн. доларів США = 400 років, тобто, 16 поколінь. Це при ідеальних умовах, якщо більше ніхто і ніколи у нас красти не буде…

Висновок – якщо вже зараз не відродити справедливість в нашому суспільстві, то виходить, що ми продали всіх своїх майбутніх дітей, онуків та правнуків в довічне рабство. Вони нам цього ніколи не простять. За такі злочинні бездіяльність і рабську покірність нас проклянуть навіть на небесах… Яка б ще нація у Світі (чи може американці?) дозволили б такі величезні загальні національні багатства привласнити купці злодіїв від колишньої компартійно-комсомольської номенклатури???
Щоденно народ нещадно і цинічно обдурюють. І не тільки наш… Нам щоденно демонструють 10 «найбагатших» і «найвпливовіших» людей України, у яких власний сумарний капітал складає понад 50 млрд. доларів США. Це грандіозна брехня! 50 млрд. доларів – це менше, ніж 1/1000 від вартості лише нерухомості, яка вкрадена у народу. Отже, всі ці офіційні олігархи є лише маріонетками і щитом невидимих правителів, які насправді на короткому ланцюгу тримають маріонеток – депутатів, чиновників всіх рівнів і навіть їх видимих господарів – міліардерів тощо.
Якщо ж припустити, що немає ніяких невидимих правителів і все це побрехеньки та видумки про них, то тоді ця цифра наочно демонструє загальну мізерну суму, за яку ці олігархи (фактично за безцінь) прихопили собі все народне майно.
Такого цинічного обману ще не знала історія людства.
Народе України, нам є з ким і за що спільно боротись!!!

НАРОД МАЄ ПРАВО І ПОВИНЕН ВИНЕСТИ ВИРОК ПАНСЬКІЙ ВЛАДІ ШАХРАЇВ!
ВСЕНАРОДНИЙ ФРОНТ ПОРЯТУНКУ УКРАЇНИ – ЦЕ ЄДИНО МОЖЛИВИЙ ШЛЯХ ПЕРЕМОГИ!!!

Голова ВГО та ВГПР «Всенародний Фронт Порятунку України» О.М. Лалак

21 вересня 2008 року

Категория: Громадські організації, та партії | Добавил: Влад_Горный (10.04.2009)
Просмотров: 1274 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 2
0
2 Влад_Горный   [Материал]
В сім'ї не без виродка!

Я не хотів би, щоб це прислів'я застосовувалось до когось з земляків-арбузинців (чи до всіх разом), то ж рекомендую зняти свій самий брутальний коментар з сторінок сайту Arbuzinka.at.ua тому, хто поіменував себе, як BambarbiA-KergudU.
Якщо в цьому є якісь проблеми, то повідомте мене, і я допоможу.
Свою оцінку Всенародного Фронту Порятунку України краще дати на його офіційному сайті Lalak.org.ua
Поки що з повагою, Влад Горний.
14.10.2009 р.

0
1 BambarbiA-KergudU   [Материал]
наХ.. он кому нужен. ещё один пипидар прославиться захотел? на ую я вижу этот фронт со всеми его патриотами-лобковыми вшами

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0