інформаційний сайт селища та району

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337
Головна » 2011 » Листопад » 24 » Хабарник як антигерой
Хабарник як антигерой
10:39
Хабарник як антигерой
ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ

В Україні формується негативне ставлення до "липких рук"

Яку картину подумки малює пересічний громадянин, коли згадують про міцне корупційне павутиння, котре сповиває чимало сфер суспільного життя країни? Найперше тих, кого зазвичай називають "білими комірцями", тобто державних службовців, інформація про життя не за статками яких іноді потрапляє на пальти газет, у теле- чи радіоефір.
З того ж таки ефіру у вигляді безкінечних телесеріалів формується образ бізнесмена, що має зв'язки "нагорі", кумів у погонах вищих чинів правоохоронних органів і тому безкарно поводиться з навколишніми.
ЗМІ також не шкодують яскравих фарб, змальовуючи відпочинок вищих посадових осіб та депутатів різних рівнів (від Верховної Ради до сільради найвіддаленішого від центру села), суддів і прокурорів та членів їхніх сімей на дорогих фешенебельних курортах в Альпах чи на Мадагаскарі. Забуваючи при цьому "дрібничку" - порівняти ціну путівки і офіційну зарплату "туристів при посаді".
З цих кольорових картинок, як зі звичайнісіньких пазлів, у наших дітей, молоді складається загальна картина небуденного життя осіб, прямо причетних до державного управління, яку можна назвати поширеною фразою "красиво жити не заборониш". Тож на часі чекати, що вихованець дитсадка на запитання "Ким хочеш стати?" з гордістю відповість: "Хабарником, як і мій татко!"
- Ми рішуче змінюватимемо таку ситуацію, - каже Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики, заступник Міністра Кабінету Міністрів Андрій Богдан. - Уряд України розпочинає цілеспрямовану інформаційну кампанію щодо формування негативного ставлення громадян до корупції та хабарництва.
Колеги з Організації Об'єднаних Націй вже передали нам перший соціальний ролик, який ми адаптували до потреб українських глядачів, і з 1 листопада провідні державні та комерційні канали транслюють його. Незабаром ролик можна буде побачити і на моніторах, установлених в столичному метрополітені.
Це лише початок роботи. Створюється цикл матеріалів, що інформуватимуть суспільство про шкоду, яку завдає корупція нашій державі, причини виникнення найпоширеніших корупційних діянь та їхніх провідних форм.
Приміром, один з них автори назвали "Твоє "Ні!" має значення". В ньому йтиметься про ситуацію, коли державний службовець не хоче заплямувати свій службовий мундир і рішуче відмовляється від хабара.
Водночас активізували свою діяльність і органи виконавчої влади, спеціальні антикорупційні підрозділи яких покликані здійснювати превентивні заходи щодо реалізації державної антикорупційної політики.
Йдеться про періодичне оприлюднення в ЗМІ результатів перевірок у відомствах, роз'яснення найважливіших положень нових антикорупційних законів, запобігання та пошук шляхів урегулювання конфлікту інтересів, дотримання правил етики поведінки державних службовців.
Якщо широка громадськість вчасно отримає таку інформацію, це значною мірою сприятиме антикорупційному оздоровленню суспільства.
Зауважимо, що ця справа зачіпає інтереси кожного. Про те, що корупція, як мовиться, "дістала" українську молодь, свідчать і результати VІ Українського студентського фестивалю реклами із промовистою назвою "Подолаємо корупцію разом", який нещодавно пройшов під патронатом Урядового уповноваженого.
Просмотров: 820 | Добавил: V_Corner | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Календар новин

«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0