інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Мои файлы [16]
Книги [20]
Різна література

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог файлов

Головна » Файлы » Мои файлы

Новітній Заповіт чи Українська Каббала
[ Скачать с сервера (266.0 Kb) ] 25.01.2010, 18:15
Каббала чи Новітній Заповіт

Доступні людству інформаційні джерела переконують, що цивілізаційний розвиток світової спільноти перебував і залишається під неослабним контролем з боку певної групи мешканців планети, які застосовують для масового впливу заздалегідь (за сотні і тисячі років) заготовлені артефакти, вчення, міфи, догми і таке інше. Ці інформаційні чинники з’являються в суспільстві в запланований або критичний час і відпрацьовуються до досягнення відповідного спрямовуючого людську спільноту ефекту. При цьому, попередні джерела впливу адаптуються і видозмінюються, але не усуваються повністю за «лаштунки» світового цивілізаційного «театру».
Нещодавно, в 3-й декаді січня 2010 року, я наштовхнувся на нову для себе інформацію (точніше, ця інформація прийшла до мене з книгою, подарованою на новорічні свята дорогою мені людиною): з 1995 року таке світоглядне вчення, як Каббала, оголошено відкритим і рекомендується для вивчення і практичного застосування. (Ще років зо два тому мені пропонували три книги Каббали, але на той час, мабуть, я ще не був готовий до їх сприйняття і повернув назад без належної уваги). Тепер же я знаю, що вчителі та інструктори Кабалли були підготовлені завчасно, а для проведення занять використовується відповідна література, телебачення, спеціальні навчальні центри та Інтернет-ресурси. Відповідні сайти легко відшукати за допомогою пошукових сервісів Інтернету за ключовим словом «Каббала». Справедливості ради, мушу сказати, що першоджерело подарованої мені інформації знаходиться на сайті www.dr-levin.ru, де представлені книги пізнавально-розважального змісту, що містять згадку про 1995-й рік – рік «відкриття» Каббали.
Для мене, як автора запису двомовного проекту «Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського», отриманого від невідомого мені і позасвідомого інформаційного джерела якраз після 1995-го року (в акурат до початку 3-го тисячоліття), цікаво порівняти Тези Новітнього Заповіту з ключовими світоглядними ідеями доступних сьогодні книг Каббали та оцінити щирість її історичних та сучасних авторів, перекладачів і коментаторів у прагненні донести Істину від Творця до сучасних людей, як продукту Творіння і Цивілізації.
Попереднє знайомство з матеріалами, що мають допомогти у вивченні книг Каббали, дає підстави сподіватись на певні відповідності (з урахуванням віку джерел Каббали, її авторського складу та ступеню докладності запропонованих перекладів з івриту) з Новітнім Заповітом, як Світоглядною Парадигмою 3-го тисячоліття.
Якщо врахувати ще й методи захисту інформації древніх джерел від їх дочасного читання, то аналогії та співпадання мають бути ще помітнішими.
Отже, третє тисячоліття для людства має ознаменуватись певними змінами Світоглядної Парадигми та визнанням необхідності жити власним Розумом, не уповаючи на Всевишнього та на Страшний Суд, котрі мали би відновити порядок та справедливість серед Чад Божих!
Треба читати, думати і діяти у відповідності з приписами Творця, достеменність яких допоможе встановити Новітній Заповіт, записаний українцем в Україні до початку 3-го тисячоліття. (Знання древніх чи іноземних мов не потрібне, автор доступний для роз’яснень та дискусій).
В пошуках Істини, Влад Горний.
25.10.1998 р. – 25.01.2010 р., Україна.

Категория: Мои файлы | Добавил: Влад_Горный
Просмотров: 939 | Загрузок: 345 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0