інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Мои файлы [16]
Книги [20]
Різна література

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог файлов

Головна » Файлы » Мои файлы

Доповідь приватного вченого Влада Горного - "вибух мозку"
[ Скачать с сервера (113.0 Kb) ] 08.08.2019, 18:39
Про комп’ютерний емулятор ефірного Всесвіту, взаємодію ефіру та матерії, ефірне Світотворення

(доповідь приватного вченого Влада Горного на веб-засіданні Громадського Об’єднання «Асоціація приватних вчених України»)

Шановні колеги - приватні вчені, шановні однодумці та опоненти!
Оскільки, ГО «Асоціація приватних вчених України» вже тривалий час існує на моїх сторінках у мережі ФейсБук, то воно має працювати, наприклад, у вигляді віртуальних засідань, матеріали яких є доступними для всіх шукачів Істини та приватних вчених. Саме тому, я першим доповідаю адекватному загалу про свої пошуки в питаннях Світосприйняття, Світогляду та Світотворення.
Вищеозначені філософські категорії є головними для нормального функціонування діяльності головного мозку Людини Розумної, бо вони мають дати відповіді на фундаментальні питання: «Як виник, розвивався і функціонує Всесвіт? Коли і як виникло Життя на нашій Планеті? Яке призначення Homo Sapiens у Світі Живої Матерії?».
Особисто я над цими питаннями предметно працюю вже більше 20 років, а результатом цієї роботи є не один десяток статей, частина з яких, навіть, зібрана у кілька віртуальних книжок. Майже всі доробки мають публічний доступ на 2-х моїх сайтах: arbuzinka.at.ua, fizika-efira.ucoz.net та на персональних сторінках Влада Горного (Vlad Gornyj) у мережі ФейсБук. Частина матеріалів знаходиться в паперових архівах і завжди може бути доказом авторських прав на ці роботи, ідеї, ноу-хау, відкриття, винаходи, тощо.
Закінчуючи преамбулу своєї доповіді, зазначу, що до цього дня мені не вдалося знайти бодай щось подібне до того, що я зафіксував, як власні думки, погляди і теоретичні моделі та методи їх формулювання і підтвердження. Додам ще одну важливу річ: кожна зафіксована думка має дату і час доби, коли вона була сформульована в моїй свідомості та/або записана до відповідного записника. Таким чином, можна прослідкувати, як змінювались і удосконалювались мої погляди на ті чи інші світоглядні питання, як вони залежать від зовнішніх природних умов, тощо.
Отже, по суті заявленої теми:
1. Ця доповідь розрахована на тих, хто не полінувався почитати достатню кількість моїх білянаукових опусів на вищезазначених веб-сторінках. (Свої роботи я зі скромності та порядності іменую білянауковими опусами, бо не є титулованим представником офіційної академічної спільноти, а якби й був належний до останніх, то нічого путнього ніколи б не створив, так, як і вони);
2. Створену мною Єдину Ефірну Модель Всесвіту (ЄЕМВ) можна наочно представити за допомогою 3D комп’ютерного емулятора ефірного Всесвіту, що є єдино можливим способом доведення її спроможності і науковості. Для цього потрібні амбітні програмісти, які дружать з фізикою та згодні на співавторство у створенні супертеорії «вибуху мозку»;
3. Ще одним «фугасом», закладеним під сучасну науку, є наслідок з ЄЕМВ, що першоджерелом будь-якого з видів енергії у Всесвіті є енергія розпаду «темної» матерії на ефірні амери. Такі процеси відбуваються там, де є хоч одна монада першоматерії: у галактичних хмарах «темної» матерії, в надрах великих небесних тіл – зірок, планет, тощо, і в ядрах «радіоактивних» ізотопів. Жодних термоядерних реакцій існувати не може, згідно Закону збереження і перетворення енергії, який є одним з Універсальних Законів Природи.
4. Як наслідок тези 3. – активність Земних надр пояснюється саме процесами спонтанного розпаду «темної» матерії та радіоактивних ізотопів в надрах нашої Планети. До енергетичного впливу найближчої до нас зорі – Сонця, додається не тільки парниковий ефект та сезонний нахил земної осі, а й ефірні енергетичні процеси в надрах планети, що визначають всю енергетичну активність стихійної для людства природи;
5. ЄЕМВ здатна пояснити всі фізичні явища, що спостерігаються в Природі, але, разом з тим, викриває і всі теоретичні вигадки, що поглинають левову частку матеріально-технічних і фінансових ресурсів, які людство «відриває» від своїх потреб на забаганки псевдовчених. Всі ці зловживання відбуваються там, де органи чуття дослідників не «працюють», але, на всю потужність, працює фантазія «фізиків-теоретиків», яка, нібито, підтверджується або підтвердиться експериментами на «супер-пупер» коллайдерах чи ще якихось «монстрах» науки і техніки, якщо уряд знайде бюджетні кошти, або «на інтерес» впіймається спонсор чи меценат.
6. Важливо, що ЄЕМВ не заперечує більшість наукових здобутків, заснованих на тих чи інших моделях, але вносить зміни до багатьох понять, пов’язаних з будовою речовини, енергетикою та взаємодією тіл (як безпосередньо так і на відстані);
7. І, на самкінець, з ЄЕМВ випливають Світоглядні Істини: а). Всесвіт створювався і розвивається без наявності і втручання Надприродних Сил, а Творець всього Живого на Землі Сам народився у Її «навколоплідних водах» у вигляді Супермозку або Вищого Розуму Планети. Біохімічні процеси Його народження і розвитку (в деталях) виходять за рамки моєї інформованості, але описів іншого Джерела Біологічного Життя на планеті Земля, що не викликає розладу між уявою та дійсністю, на даний момент, я не зустрічав;
8. Релігійні джерела всіх часів і народів певним чином інформують своїх адептів про те, як відбувався процес Божественного Світотворення, але трактується ця інформація абсолютно спотворено. Наприклад, 6-ть днів трудів Творця, більш ймовірно, описують формування у Нього Самого органів чуття: поява органів дотику – відкрила твердь і воду; органів зору – дня і ночі, а потім і всього оточуючого Світу; органів слуху – відповідно, звуків, вітру, тощо. Таким чином, за 6-ть умовних відрізків часу було сформовано всі органи чуття, які, разом з мозком адекватної потужності, і були конструктивно передані Людині, створеній за образом і подобієм свого Творця. Правда, для людей потрібно було ще й сконструювати тіло на принципах біохімії та гідравліки, що й було зроблено;
9. Я вже багато писав на теми Світотворення та Світосприйняття, тож додам лише один важливий нюанс: створити Людину, як вічного помічника, перетворювача Природи та вічного джерела спеціального виду енергії, точніше, Інформаційно-Енергетичного Потенціалу, який ми спрощено трактуємо – ДУША, було життєво необхідною потребою Деміурга, все останнє Він людству попускає, але й контролює, щоб котрась із існуючих цивілізацій не «догралась» до самознищення, або погибелі Планети, в тихому і секретному місці якої має знаходитись і Резиденція Творця.

Дякую за увагу та неупереджену критику. На фанатів, адептів та неадекватів ця стаття не розрахована, тож вибачайте. Критикуючи, пропонуйте своє, бо те, що вже «сказано», мені знайоме.
Влад Горний, приватний вчений, автор ЄЕТВ, голова ГО «Асоціація приватних вчених України».

08.08.2019 р. Україна
Категория: Мои файлы | Добавил: Vlad_Gornyj
Просмотров: 123 | Загрузок: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0