інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Мои файлы [16]
Книги [20]
Різна література

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог файлов

Головна » Файлы » Книги

Чи є майбутнє в українських астрологів???
[ Скачать с сервера (145.0 Kb) ] 31.01.2011, 17:47
Незабаром Верховна Рада України вирішуватиме, чи заборонити астрологію в Україні (разом з гральним бізнесом, інтимними послугами, ворожінням, гаданням та іншим), чого професійні "зоряні наперсточники" звісно не бажають. Вони звертаються до своїх прибічників та співчуваючих за допомогою, але реагують на неї аж надто своєрідно: доки отримують нову інформацію - сповнені ентузіазму співробітництва, а як тільки розуміють, що "бананів" більше не буде - стають в "позу" з напрацьованим арсеналом тонких і "товстих" образ свого vis-a-vis.
На підтвердження своїх слів прикладаю до цього короткого опису невеликий "роман" в епістолярному жанрі між астрологом-аматором Владом Горним та представницями Союзу Астрологів України (САУ), імена яких можна знайти в тексті.

Головна думка на користь Астрології та, що Реальна (Природна) Астрологія є Інструментом відшукання і вирощування харизматичних Лідерів своєї країни, тих особистостей, які дійсно мали б складати еліту свого народу, своєї нації.
А кому потрібен такий Інструмент???
Відповідь знає кожний - Н І К О М У! Але подробиці сучасної Концепції Природної Астрономії від Влада Горного Ви знайдете у прикладеному файлі...

Раджу почитати, бо астрологи такого не надрукують.
З повагою до Астрології та її вірних шанувальників, Влад Горний.
31.01.2011 р.

P.S. Ось ми й діждались важливого і "мудрого" РІШЕННЯ позачергового Когресу САУ.
Як на мене, то воно по дитячому наївне і відображає основний інстинкт наших "астрологів"...

Елена Осипенко — пресс-конференция в УНИАН
16 лютого 2011, 16:28:43

Від кого: Елена Осипенко <selena108@list.ru> Кому: v.medved@vdpa.com.ua, Albinas@bigmir.net, dl@ukrlogistica.com.ua, magon.kateryna@gmail.com, infotech@sf.ukrtel.net, cliviy@kharkov.ukrtel.net, valentina@tut.ua, elenamtv@list.ru, lenl984@ukr.net, vladgor16@ukr.net, irinauli@mail.ru Тема:
пресс-конференция в УНИАН
Дата: 16 лютого 2011, 16:28:43 Розмір: 1К

Уважаемые друзья.
14 февраля в информационном агентстве УНИАН состоялась пресс-конференция на тему "Профессия астролог - задачи и возможности"
Пресс-релиз смотрите на ссылке http://www.unian.net/ukr/news/news-421161.html
С уважением
Елена Осипенко, Юрий Буянов

14.02.2011 20:24 , ОСТАННІ НОВИНИ
Спілка астрологів працює над юридичним визначенням гороскопу
Спілка астрологів України (САУ) ініціює обговорення в широких астрологічних колах проекту Положення “Кваліфікаційні характеристики професії астролог”.
Про це голова Спілки астрологів України, голова Академії професійної астрології Олена КАЛАНТАРОВА повідомила сьогодні на прес-конференції в УНІАН.
Вона поінформувала, що проект Положення “Кваліфікаційні характеристики професії астролог” був ухвалений на позачерговому Конгресі астрологів САУ, що відбувся 12 лютого цього року.
“Необхідно врахувати думку всіх астрологів України. В жодному разі не можна узурпувати право”, - сказала О.КАЛАНТАРОВА.
Вона зауважила, що проект положення є ще досить “сирим” документом, його було ухвалено, щоб розпочати обговорення в астрологічних колах кваліфікаційних вимог до професії.
За словами О.КАЛАНТАРОВОЇ, кваліфікаційні характеристики визначають, що астролог має робити і що знати. “Необхідно чітко прописати, що таке гороскоп і астрологія”, - додала вона.
Крім того, О.КАЛАНТАРОВА повідомила, що САУ розпочала розробку концепції свого друкованого видання та навчального закладу.
“Було ухвалено рішення, що ми будемо просуватися в бік створення Народного університету, і хочемо, щоб до цього процесу долучилися інші громадські організації, щоб цей Народний університет давав можливість людям займатися самоосвітою”, - сказала астролог.
Член Координаційної Ради САУ, автор та видавець “Астрологічного календаря для України” Олена ОСИПЕНКО повідомила, що астрологічні знання вже використовують в медицині. “У Швейцарії досить серйозні професори звертають увагу на місячно-сонячні ритми, які дозволяють визначити вдалий день для операції. Астрологія може дуже допомогти в медицині”, - сказала вона.
Крім того, за словами О.ОСИПЕНКО, психолог, який володіє астрологічними знаннями, може набагато швидше вирішити проблему людини.
О.ОСИПЕНКО також зазначила, що вона та її колеги готові взяти участь у дослідженнях у сфері надзвичайних ситуацій з метою їх попередження.
У свою чергу, член Координаційної Ради САУ, голова Львівської територіальної організації САУ Олег ГОРБАНЬ повідомив, що самі астрологи вже проводять дослідження, які доводять науковість астрології. Він поінформував, що на позачерговому Конгресі САУ було вирішено створити центр досліджень, щоб допомогти суспільству ознайомлюватися з даними, які свідчать, що основі астрологічних знань можна надавати певну допомогу. “Ми зараз проводимо дослідження дорожньо-транспортних пригод, і можна побачити певні закономірності, які вказують на те, що в певні часові проміжки дорожньо-транспортні пригоди можуть траплятися частіше”, - сказав О.ГОРБАНЬ.
Також на прес-конференції астрологи негативно висловилися щодо законопроекту №6299 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього (долі)”, розгляд якого Верховна Рада 11 січня перенесла.
“Астрологія - це наука, а проект закону виглядає жахливо, оскільки не дає права розповсюджувати інформацію, і навіть прогнозувати погоду астролог не має права”, - сказав член Координаційної Ради САУ Андрій ПОПРАВКО.
Як зазначив інший член Координаційної ради САУ Вадим ФЕОФАНОВ, цим законопроектом передбачається “заборонити декілька професій, в тому числі й професію астролога”.
*** Спілка астрологів була створена на першому Конгресі астрологів України 21 березня 2010 року.

Категория: Книги | Добавил: Влад_Горный
Просмотров: 1486 | Загрузок: 246 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 2
0
2 Влад_Горный   [Материал]
А ось і продовження цієї історії...
Читаємо лист від відомих українських астрологів.

17 жовтня 2011, 07:59:49
selena108@mail.ru — Пресс-конференция в UNIAN
Від кого: selena108@mail.ru Кому: vladgor16@ukr.net

Тема: Пресс-конференция в UNIAN
Дата: 17 жовтня 2011, 07:59:49 Розмір: 3К

Уважаемые друзья.
Приглашаем вас 21 октября в 12-30 на пресс-конференцию в UNIAN для обсуждения Законопроекта о внесении изменений к некоторым законодательным актам (о защите населения и информационного пространства от негативного влияния) № 8371 от 08.04.2011.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=8371&skl=7
Его авторы нардепы Унгурян П.Я.(Блок Юлии Тимошенко) и Царьков Е.И. (КПУ). Этот закон фактически устанавливает цензуру в СМИ и рекламе на распространение определенных видов информации (эзотерика и оккультные науки). Его основные положения нарушают наши права на свободу слова и на труд, которые гарантируются Конституцией Украины и противоречат некоторым действующим украинским законам.
К христианской морали, которую защищает Унгурян, этот закон также не имеет никакого отношения, так как он нарушает одну из основных христианских заповедей: «Не суди и не судим будешь».
Мы являемся авторами, издателями и редакторами ежегодного научно-популярного
журнала «Астрологический календарь для Украины» зарегистрированного Госкомитетом по телерадиовещанию 13.11.2003 г., свид. КВ № 8130.
Нашим календарем пользуются в своей практической жизни 27000 украинцев. Информация, предоставленная в нашем издании, опирается на обобщенные знания астрономии, астрологии, физики и математики. Этими данными пользуются медики и народные целители, бизнесмены, политики и государственные служащие, психологи и многие другие слои населения Украины для определения наилучших периодов для начала важных процессов: регистрация предприятий, контрактов, проведения хирургических операций и т.д.
Мы также соучредители Союза Астрологов Украины (САУ), зарегистрированного Минюстом Украины 16.09.2010, имеющего Устав, квалификационные характеристики профессии астролог и определение астрологии как науки о пространстве и времени.
Сообщество профессиональных астрологов – это люди, имеющие не одно высшее образование в различных областях знаний, таких как математика и кибернетика, психология и психотерапия, медицина, архитектура и инженерия. Деятельность астрологов носит информационный и исследовательский характер и направлена на консультирование и выработку рекомендаций для принятия решений человеком или понимания какой-либо ситуации. Она не имеет ничего общего с гаданием, магическими ритуалами и применением сверхспособностей.
В пресс-конференции также примет участие председатель Союза Астрологов Украины Елена Калантарова.
Если не затруднит, перешлите это сообщение своим друзьям и журналистам.

С уважением
Елена Осипенко, Юрий Буянов
www.gelena.kiev.ua
Приєднуюсь - Влад Горний, астролог-аматор.
21.10.2011 р.

0
1 Влад_Горный   [Материал]
Шановні поціновувачі та аматори астрології!
Кожна життєва історія повинна мати своє логічне завершення. Ось і мій «роман» в листах з головою одного з кількох псевдо професійних об’єднань астрологів України міг би закінчитись моїм палким виступом на позачерговому Конгресі САУ, де мене, напевне б, культурно освистали й закидали помаранчами, але, як кажуть, «не судилось»…
Причин кілька і всі прозорі та банальні (одна з них на стор. 4 термінового повідомлення про вищезазначену подію (вартість участі – оргвнесок та вартість проживання), інша - в двох останніх листах попередньої публікації, а третя – і головна, в тому, що краще продати Вам через Інтернет до 120 сторінок «маячні» з тлумаченням Вашої ж натальної карти, тобто гороскопом, але не «різати» власними руками «курку», яка несе господарям золоті крашанки).
Що я хотів сказати українському загалу про сучасну астрологію, Ви можете прочитати у файловому додатку до цього повідомлення.
Борони Вас Боже від ситуацій, коли останню надію покладають на астрологів!
З повагою і найкращими побажаннями, Влад Горний.
04.02.2011 р.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0