інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Мои файлы [16]
Книги [20]
Різна література

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог файлов

Головна » Файлы » Книги

Буклет про сучасну Арбузинщину від райдержадміністрації
[ Скачать с сервера (177.5 Kb) ] 27.08.2010, 20:21
ПОПЕРЕДНЄ СЛОВО

Ця інформаційно-пізнавальна добірка показує лише частину всієї соціально-економічної структури нашого району. До неї увійшли основні цифри і факти, за якими стоїть труд арбузинських землеробів, робота всіх працівників у тих сферах суспільства, які розвиваються на даний час.
Добірка – перша ластівка, як орієнтир для подальшого накопичення та зберігання інформації про наш трудолюбивий край. Скільки ще можна було б показувати цікавого і фактичного по кожній окремій сільській чи селищній раді, по кожному закладу чи підприємству.
2010 рік дарує вихід поки що саме цьому виданню і не випадково. Адже у цьому році виповнюється 230 років з часу заснування теперішнього селища Арбузинки, 145 років від часу створення станції Кавуни – станції нашої залізничної артерії району. Є і інші ювілейні дати, бо навіть статус району наша територія отримала рівно 80 років тому, хоча підпорядковувалась Одеській області.
Крім пам’ятних дат у цьому році наш район як ніколи впорався із вирощуванням та збором урожаю в непростих погодних умовах, став взірцем розвитку тваринництва на рівні всієї області.
Символічним є у цьому році і вихід даної інформаційної добірки. То ж, в добру путь йде видання до наших бібліотек, шкіл, людям, які мають не байдуже ставлення до рідного краю, його історії та культури.

Голова Арбузинської райдержадміністрації В.І.Калайда

Категория: Книги | Добавил: Влад_Горный
Просмотров: 1042 | Загрузок: 274 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
0
1 Влад_Горный   [Материал]
Шановні друзі!
Виник прикрий конфлікт між "хочу" і "можу", який я спробую вирішити таким чином: буклет в архіві розрізаний на частини дозволеної величини, які будуть розміщені окремо. Після скачування всіх фрагментів і файлика з контрольною сумою, об'єднайте їх в один файл за допомогою файлового менеджера Total Commander.
Все повинно вийти так як треба.
В.Г.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0