інформаційний сайт селища та району

Категории каталога

Мои файлы [16]
Книги [20]
Різна література

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 337

Каталог файлов

Головна » Файлы » Книги

ДВОМОВНИЙ ПРОЕКТ ВЛАДА ГОРНОГО - УКРАЇНСЬКА ТЕОСОФІЯ
[ Скачать с сервера (3.55 Mb) ] 05.11.2008, 22:23
======================================================================
Категория: Книги | Добавил: admin
Просмотров: 1426 | Загрузок: 2236 | Комментарии: 4 | Рейтинг: 4.0/4 |
Всего комментариев: 4
0
4 Влад_Горный   [Материал]
Шановне товариство!
Сьогодні виповнюється 85 років Петру Денисовичу Пруссову, наукові роботи якого з Теорії Ефіру мали визначальний вплив на зміст теософського трактату Влада Горного.
На жаль, таки немає пророків у своїй Вітчизні, але я переконаний, що "Фізика ефіру" П.Д. Прусова, видатного вченого з м. Миколаєва, ще займатиме достойне місце серед світових наукових досягнень, а світова спільнота зробить правильні висновки відносно тих, хто гальмував науку і хто її розвивав, не шкодуючи останніх сил.
З роботами Петра Денисовича варто познайомитись всім тим, хто не втратив дух патріотизму та здатність до опанування фундаментальними знаннями.
Подробиці в Інтернеті на запити про фізику ефіру та П.Д. Прусова.
З повагою, Влад Горний.
19.11.2010 р.

0
3 Влад_Горный   [Материал]
До себе варто прислухАтись…

Перегортаючи папери своїх аматорських астрологічних та нумерологічних досліджень, знайшов цікавий папірець, пожовклий від часу, написаний нашвидкуруч ще в «доісторичний період» - о 22-й годині вечора 17 серпня 2004 року після зустрічі з кандидатом у Президенти України Віктором Ющенком в м. Первомайськ Миколаївської області. На тому папірці занотовані мої враження від, власне, зустрічі, інформації в ЗМІ про цього претендента та висновки моїх скромних досліджень особистості Віктора Андрійовича. Досить красномовним видається вже сам заголовок цього «історичного» опусу. Отже, дивіться далі…

Сто причин, які відвернули мене від «народного кандидата» В. А. Ющенка

На жаль, саме тут, де в одній книзі зібрані теоретичні обгрунтування основ Альтернативної Астрології, бракує місця для тексту мого аматорського дослідження особистості третього Президента України. Але я виклав його на Форумі Влада Горного у темі, присвяченій Новітньому Заповіту Творця. Якщо допитливий читач звернув увагу на цю публікацію, то відвідати Форум Влада Горного йому теж не завадить.

З повагою, Влад Горний, астролог-аматор.
23.03.2010 р.


0
2 Влад_Горный   [Материал]
Чи є щось спільне в Україні?

Вітаю всіх, хто бажає добра Україні та її народу, з Новим роком!
Зичу тільки одного, аби ми, нарешті, знайшли в собі сили (а серед нас - справжніх Лідерів) для об’єднання на боротьбу за себе і своїх близьких, за рідну батьківщину і Вітчизну, проти всього того, що 18 років творилося для нашого якомога повнішого роз’єднання і владарювання над нами! Бо залишилися спільними всього 4 речі: територія, назва, небо над головою та вороги.
Отже, нехай згинуть вороженьки, а Бог дасть розуму для спільних дій по відродженню України для свого народу.
З повагою і найкращими побажаннями, Влад Горний.
31.12.2009 р.

0
1 Влад_Горный   [Материал]
Скачати з Інтернета 3,55 Мб інформації - це не так вже й багато (і не мало), проте, я гарантую, що серед тих мегабайтів знайдеться щось таке, чого Ви не прочитаєте з жодного іншого джерела (до того ж, кожний знайде щось своє, потрібне саме йому). Якщо я не правий (бо я записав той "опус"), то розкажіть про те всім на "Форумі Влада Горного". Отже, спробуйте..., а потім поговоримо...
Влад Горний, автор двомовного проекту "Новітній Заповіт чи Демони Кашпіровського".
04.03.2009 р.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Увійти ]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0