інформаційний сайт селища та району

Наше опитування

Откуда Вы попали на сайт?
Всього відповідей: 326
Головна » Архів новин
6 державна пожежно-рятувальна частина, а також Арбузинський районний сектор управління Держтехногенбезпеки повідомляє:
У лісах установилася надзвичайно пожежо небезпечна обстановка.
Причиною виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем у лісах.
Для запобігання виникнення лісових пожеж забороняється:
- відвідувати соснові ліси, проїжджати через них;
- розводити вогнища, кидати сірники, що горять, недопалки;
- лишати в лісі побутове сміття;
- спалювати стерню, сміття і всілякі матеріали поблизу лісів і лісосмуг.
У випадку виникнення лісових пожеж необхідно негайно повідомляти про пожежу у службу порятунку по телефону «101» і вжити заходів по гасінню пожеж.
БЕРЕЖІТЬ ЛІС ВІД ПОЖЕЖ!

6 Державна пожежно-рятувальна частина
Територіального управління МНС у Миколаївській області

Арбузи ... Читати далі »
Просмотров: 459 | Добавил: V_Corner | Дата: 24.09.2012 | Комментарии (0)

Надійшла осінь. Це пора збирання ягід та грибів. В зв’язку з чим настійно радимо всім! Не збирайте та не їжте гриби зовсім. Без грибів можна прожити.
Останніми роками реєструється значна кількість нещасних випадків, пов`язаних із вживанням грибів.
ГРИБИ - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки роблять лише на основі свого гіркого досвіду.
ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ОТРУЄНЬ:
 вживання отруйних грибів;
 неправильне приготування умовно їстівних грибів;
 вживання старих або зіпсованих їстівних грибів;
 вживання грибів, що мають двійники або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечни ... Читати далі »
Просмотров: 463 | Добавил: V_Corner | Дата: 24.09.2012 | Комментарии (0)

Запобігання корупції - це стратегічний напрям антикорупційної політики будь-якої держави. Будучи складовою такої діяльності, запобігання корупції водночас є також складовою протидії злочинності. Отже, воно базується на тих загальних засадах запобігання злочинності, які вироблені теорією та практикою протидії злочинності.
Спираючись на базові положення теорії запобігання злочинності, запобігання корупції можна визначити як особливий вид соціального управління, напрям антикорупційної діяльності, який полягає в усуненні, нейтралізації чи обмеженні дії чинників (детермінант) корупції, цілеспрямованому впливі за допомогою комплексу спеціально розроблених законних засобів на систему суспільних відносин, що складаються у сфері реалізації публічної влади, що має за мету стимулювання осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та інших суб'єктів до правомірної поведінки ... Читати далі »
Просмотров: 451 | Добавил: V_Corner | Дата: 24.09.2012 | Комментарии (0)

Побутовий газ (метан, бутан, пропан) – безкольорові гази з характерним різким запахом.
Роль побутового газу, як джерела отруєння невелика, порівняно з його вибухонебезпекою, пожежею в приміщенні. Отруєння побутовим газом часто спостерігається у житлових приміщеннях. У випадку сильного отруєння можливі смертельні наслідки.

П а м ’ я т а й т е !

Якщо Ви відчули запах газу у приміщенні, де встановлені газові прилади:
негайно перекрийте вентилі на цих приладах і крани подачі газу перед ними;
виведіть людей із загазованих та сусідніх приміщень;
організуйте провітрювання приміщень, відчиніть вікна та двері;
викличте аварійну службу газу;
з прибуттям бригади аварійної газової служби дійте за її вказівками.

При виникненні пожежі в приміщенні:
негайно перекрийте вентилі на газових приладах і крани ... Читати далі »
Просмотров: 483 | Добавил: V_Corner | Дата: 24.09.2012 | Комментарии (0)

З настанням купального сезону значно збільшується ризик загибелі людей на водних об’єктах області, так, з початку купального сезону в поточному році загинуло 56 осіб ( з них 5 дітей), за аналогічний період 2011 року на водних об’єктах загинуло 49 осіб, з них 5 дітей, в 2012 році врятовано 18 осіб.
Слід зазначити, що велика кількість людей гине або одержує травми в наслідок власної без турботливості, а також особливо небезпечним стає купання після вживання спиртних напоїв.
Основною причиною такої загрозливої ситуації, як свідчить статистика, є незнання чи нехтування дорослими громадянами, батьками та дітьми елементарними правилами безпеки. Тому купання дітей на водних об’єктах повинно відбуватися тільки під наглядом дорослих, які добре вміють плавати.
Навчити плавати свою дитину - обов'язок такий самий, як навчити ЇЇ переходити вулицю. Впевнено триматися н ... Читати далі »
Просмотров: 511 | Добавил: V_Corner | Дата: 21.08.2012 | Комментарии (0)

За оперативними даними Територіального управління МНС України в Миколаївській області в області з початку року виникло 1420 пожежі, у вогні загинуло 48 чоловік із них 7 дітей, за аналогічний період 2011 року в області виникло 1093 пожежі, внаслідок яких загинуло 39 чоловік, із них 1 дитина. Збитки від пожеж в 2012 році складають 9200 тисяч гривень, в 2011 році збитки від пожеж склали 9 712 тисяч гривень.
Не обійшлось без прикрощів і в нашому районі. За минулий період 2012 року в Арбузинському районі виникло 26 пожеж (за аналогічний період 2011 виникло 11 пожеж). В житловому секторі в 2012 року виникло – 17 пожеж, за аналогічний період 2011 року – 7 пожеж. На відкритій території в 2012 році – 7 пожеж, в 2011 році – 4 пожежі. Під час пожеж в 2012 році загинуло 4 особи, за аналогічний період 2011 року загибелі людей на пожежах не було допущено.
Ситуація, яка склал ... Читати далі »
Просмотров: 401 | Добавил: V_Corner | Дата: 21.08.2012 | Комментарии (0)

Корупція – не просто соціальне, але і психологічне та моральне явище. Адже вона не існує поза людьми – їх поведінкою, діяльністю. Корупція – це спосіб мислення, який обумовлює спосіб життя.
У країнах, де корупція поширена значною мірою, корумповані відносини все більше витісняють правові, етичні відносини між людьми, корупція із соціальної аномалії поступово перетворюється в правило і виступає звичним способом вирішення життєвих проблем, стає нормою функціонування влади і способом життя значної частини суспільства. Найбільш небезпечним наслідком такого стану речей у суспільстві є те, що в результаті витіснення корумпованими відносинами правових та етичних відносин відбувається значний злам у суспільній психології – люди у своїй поведінці з самого початку психологічно вже налаштовані на протиправні способи вирішення питань.
У корупції знайшла відображення психол ... Читати далі »
Просмотров: 489 | Добавил: V_Corner | Дата: 21.08.2012 | Комментарии (0)

У сьогоднішньому стрімкому життєвому вирі все більшої популярності набуває екологічний туризм, який запрошує нас у захоплюючу мандрівку стежками непізнаного світу рідної природи, дарує цікаві зустрічі з минулим, але необхідно пам'ятати, що в основному лісові пожежі і загорання на торф'яниках виникають в основному через недбалість людей під час відпочинку, спалювання пожнивних решток на сільськогосподарських угіддях, необережне поводження з вогнем при проведенні господарчих робіт, а також неконтрольоване випалювання сухої трави.

У зв’язку з погодними умовами на території області оголошено найвищий, п'ятий клас пожежної небезпеки. З метою запобігання виникненню загорань у лісових ... Читати далі »
Просмотров: 623 | Добавил: V_Corner | Дата: 21.08.2012 | Комментарии (0)

У Миколаївській області склалась вкрай складна ситуація з загибеллю людей на водних обєктах, так з початку року на водних об’єктах Миколаївщини загинуло 42 особи, в тому числі 4 дитини (за аналогічний період 2011 року загинуло 36 осіб, з них 2 дитини), врятовано 8 осіб.
Варто зазначити, що більшість людей гине через купання в необладнаних водоймах, в аварійних ситуаціях на човнах та інших плавзасобах, під час переправ.
В жаркий літній день дістаєш велике задоволення від купання в прохолодній воді річки чи іншого водоймища.
А тому, відпочиваючи, треба дотриму¬ватися заходів безпеки і, навіть добре плаваючи, не бешкетувати у воді. Основною причиною такої загрозливої ситуації, як свідчить статистика, є незнання чи нехтування батьками та дітьми елементарними правилами безпеки. Тому завжди необхідно пам’ятати кілька простих правил поведінки на воді:
- ... Читати далі »
Просмотров: 390 | Добавил: V_Corner | Дата: 24.07.2012 | Комментарии (0)

Корупція – не просто соціальне, але і психологічне та моральне явище. Адже вона не існує поза людьми – їх поведінкою, діяльністю. Корупція – це спосіб мислення, який обумовлює спосіб життя.
У країнах, де корупція поширена значною мірою, корумповані відносини все більше витісняють правові, етичні відносини між людьми, корупція із соціальної аномалії поступово перетворюється в правило і виступає звичним способом вирішення життєвих проблем, стає нормою функціонування влади і способом життя значної частини суспільства. Найбільш небезпечним наслідком такого стану речей у суспільстві є те, що в результаті витіснення корумпованими відносинами правових та етичних відносин відбувається значний злам у суспільній психології – люди у своїй поведінці з самого початку психологічно вже налаштовані на протиправні способи вирішення питань.
У корупції знайшла відображення психол ... Читати далі »
Просмотров: 593 | Добавил: V_Corner | Дата: 24.07.2012 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 »

Форма входу

Календар новин

«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

Друзі сайту

Сайти Миколаївської області

Статистика


Всього на сайті зараз: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0